תיקון פאנצ'ר

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי בעיה רצינית ברכב והייתי באמצע המדבר! שירותי בדרך שלכם הצילו אותי מלהישאר שעות ארוכות בדרכים ללא עזרה. תודה תודה תודה!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחבר שכבר ייצא לו להשתמש בשירותי הגרירה שלכם. מרגע שיחת הטלפון ידעתי שאתם תעזרו לי לצאת מהמצב הלא נעים."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי פנצ'ר ב-2 גלגלים והייתי תקוע באמצע הדרך. הגעתם תוך פחות מ-30 דקות ודאגתם אפילו להסביר למוסכניק על בעיות שראיתם בזמן הגרירה. זה שירות מעל המצופה!"
שי
חולון
קרא עוד
"תפוח ההגה שלי נהרס באמצע הנסיעה ומזלי שלא הייתי בכביש מהיר. תוך רבע שעה הרכב שלכם הגיע ופינה אותי מהכביש. מודה לכם!"
הקודם
הבא

צריכים שירותי דרך בכל שעה?

תוכן עניינים:

שוב פאנצ'ר בגלגל? משום מה זה קורה לנו דווקא בזמנים הכי לחוצים כשאנחנו לא רוצים להתעכב לשנייה ופשוט ממהרים אל יעדנו. אך כאן חשוב להכיר את השירות המקצועי שלנו. השירות שיעניק לכם את האפשרות לקבל שירות עד הבית. כלומר, בכל מקום שם נתקעתם, תוכלו לקבל את השירות המקצועי והיעיל שלנו שיוציא אתכם מהמצוקה אליה נקלעתם. מהר מאוד תוכלו לחזור למסלול תרתי משמע.

מה זה בכלל פאנצר?

אז לפני שנרחיב על השירות שלנו ועל תיקון פנצ'ר מחיר שסיפור כזה עשוי לעלות לכם, נסביר מעט על מבנה הצמיג ברכב כדי שנבין טוב יותר מה זה בעצם פאנצ'ר ומדוע כדאי להכיר את השירות שלנו שמציע תיקון פנצ'ר עד הבית.

הצמיג ברכב הוא אחד מפריטי הבטיחות המשמעותיים והחשובים ביותר שיש בכל רכב. האוויר שבתוך הצמיג יחד עם הגומי שעוטף אותו, מאפשרים את נשיאת המשקל של כל הרכב וכך גם משתפרת האחיזה של הרכב בכביש תוך שהוא גם בולם זעזועים.

תיקון פאנצ'ר

מה עושים במקרה שיש לי פאנצ'ר ברכב? 

חשוב לדעת. אין לנסוע ברכב כאשר הצמיג לא תקין או כשהוא לא מתאים לרכב. מדובר בסכנה ממשית שעלול להוביל לתאונות חמורות ולאסונות קשים. על כן, ברגע שאתם מזהים פנצ'ר בגלגל, חובה עליכם לטפל בו בצורה נכונה ובהקדם האפשרי כי רק כך תוכלו להמשיך אחר כך לנסוע בבטחה.

אם אתם נמצאים באמצע נסיעה  בכביש בינעירוני, חשוב שתעצרו בצד הדרך, הכי רחוק מהכביש. הכי טוב זה להגיע לתחנת דלק או לפחות בחניה מסודרת וזאת כדי להחליף את הגלגל התקול. השוליים אינם אופציה במקרים כאלה אלא אם כן מדובר בתקלה חמורה ממש שאינה מאפשרת את המשך הנסיעה בשום אופן.

מצורף סרטון שמסביר מה עושים במקרה של פאנצ'ר בגלגל:

הסבר מלא על מקרים בהם נוכל לטפל בפאנצר באופן עצמאי ואיך בדיוק לעשות את זה? 

לא תמיד אתם תצטרכו את השירות המקצועי לצורך החלפת הגלגל או תיקון פנצר בדרך. יש מצבים בהם תוכלו לפתור הכוחות עצמכם את הבעיה. אבל לא כל אחד באמת מסוגל לעשות את זה ולא בכל סיטואציה זה עשוי להסתדר. כך למשל אם אין לכם את הציוד הנדרש לשם כך בתוך הרכב או שאין לכם גלגל רזרבי במצב תקין או לחילופין נתקעתם במקום בו אין לכם את המקום הבטוח לעצור ולטפל ברכב, אל תהססו להזמין את שירותי הדרך שאנחנו מציעים. כך תוכלו ליהנות משירות מהיר ומקצועי שייעשה בצורה הכי בטוחה כאשר אנחנו נגיע אליכם לכל נקודה שם אתם נמצאים ובכל שעה שזה רק יקרה.

תיקון פאנצ'ר - תמונה להמחשהאז איך עושים את זה לבד?

דבר ראשון חשוב לדעת שלא תמיד צריך להחליף את הגלגל הישן בגלגל חדש. לעיתים אפשר יהיה להחליף לגלגל הרזרבי עד שתתקנו את הפאנצר ואז הגלגל יוכל לשוב למקומו.

אז אם אכן מדובר בסך הכול בפאנצ'ר שלא מחייב אתכם להחליף את הגלגל כולו בחדש, אתם תחסכו גם זמן וגם כסף. אז איך עושים את זה תכל'ס?

לפני שמתחילים יש להכין:

  •  אפוד זוהר – אם אתם תקועים בכביש מהיר או אפילו כביש עירוני, עליכם ללבוש דבר ראשון את האפוד הזוהר שברכב. אם עצרתם במקום מסוכן, יהיה עליכם להציב משולש אזהרה אדום על מנת לסמן לנהגים בכביש לשים לב ולהאט בנסיעה.
  • גלגל רזרבי – חשוב לדעת שעם הגלגל הרזרבי נוסעים רק לזמן קצר עד שמגיעים אל המוסך או אל תחנת הדלק.
  • ג'ק – הכלי שיעזור לכם להרים את הרכב לצורך שחרור של הצמיג.

מפתח גלגלים – מפתח שמתאים לברגים של הצמיגים. חשוב לוודא את הדבר לפני שמרימים את הרכב על הג'ק. אם אינכם מוצאים את זה, בדקו מתחת השטיח בתא המטען.

> דוושת הגז לא מגיבה

תיקון פאנצ'ר מחיר

המחיר להחלפת גלגל מורכב משני חלקים:

  1. מחיר ההגעה למקום ומחיר העבודה.
  2. מחיר הגלגל החדש.
סוג שירותמחיר
החלפת גלגל ישן לגלגל רזרבי200 ש"ח
החלפת גלגל ישן לגלגל חדש350 ש"ח
מחיר של צמיג350 - 1000 ש"ח

>> איך לבחור חברת נגררים

איך לבחור בעל מקצוע מתאים?

הבחירה חייבת להיעשות רק לאחר בירור הפרטים הרלוונטיים והבטחה כי מדובר באיש מקצוע מומחה שייטיב לבצע את המשימה.

 

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?

חכו על תעצרו כאן! קראו עוד מאמרים מקצועיים