מצבר עד הבית

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי בעיה רצינית ברכב והייתי באמצע המדבר! שירותי בדרך שלכם הצילו אותי מלהישאר שעות ארוכות בדרכים ללא עזרה. תודה תודה תודה!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחבר שכבר ייצא לו להשתמש בשירותי הגרירה שלכם. מרגע שיחת הטלפון ידעתי שאתם תעזרו לי לצאת מהמצב הלא נעים."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי פנצ'ר ב-2 גלגלים והייתי תקוע באמצע הדרך. הגעתם תוך פחות מ-30 דקות ודאגתם אפילו להסביר למוסכניק על בעיות שראיתם בזמן הגרירה. זה שירות מעל המצופה!"
שי
חולון
קרא עוד
"תפוח ההגה שלי נהרס באמצע הנסיעה ומזלי שלא הייתי בכביש מהיר. תוך רבע שעה הרכב שלכם הגיע ופינה אותי מהכביש. מודה לכם!"
הקודם
הבא

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?

תוכן עניינים:

המצבר הוא חלק מאוד טריקי, יום אחד הוא יכול לעבוד מעולה ויום למחרת אנחנו לא מצליחים להניע את הרכב. מה עושים במקרה בו אנו ממהרים לעבודה והמצבר שלנו שבק חיים? אפשר להתחיל לחפש מישהו שיסכים להניע לנו את הרכב עם כבלים או שאפשר לפתור את התקלה עד השורש על ידי החלפת מצבר בבית הלקוח. אז לפני שאתם שוברים את הקיר, קחו נשימה וצרו קשר עם שירותי דרך מקצועיים. 

מה זה שירותי מצבר עד הבית?

 

שירות זה מעניק לנו אפשרות של החלפת מצבר בבית הלקוח. תחילה עם שיחת הטלפון הראשונה נבדוק האם באמת מדובר על המצבר שלכם או שמא מדובר על תקלה אחרת. אנשי המקצוע מטעמנו מוסמכים ויודעים כיצד לבחון במה מדובר. שירות החלפת מצבר בבית הלקוח הינו שירות בו אנו מגיעים אליכם לאחר קבלת הפרטים כמו סוג הרכב, ובמקום אנו נחליף את המצבר שלכם כדי שתוכלו להשתמש בו כמה שיותר מהר. 

מצבר לרכב
-אולי יעניין אותך: גרר אופנועים

כמה עולה החלפת מצבר בבית הלקוח?

המחיר אותו נשלם עבור החלפת מצבר בבית הלקוח משתנה בהתאם לסוג הרכב שלכם ובהתאם למקום בו אתם נמצאים. גם במקרים בהם אתם לא נמצאים בבית אלא במקום נידח נוכל להגיע אליכם, המחיר נקבע בדרך כלל על פי קילומטרים כאשר כל עשרה קילומטרים המחיר עולה בכ-10 שקלים. המחיר תלוי בסוג המצבר אותו צריך להחליף, כפי שאתם יודעים המחיר אותו נשלם עבור מצבר ליונדאי יהיה שונה ממצבר לשברולט וכד'. בדרך כלל העלות הכוללת של המצבר, העבודה וההגעה אליכם תנוע בין 500 ש"ח עד 750 ש"ח עבור כלי רכב. כאשר מדובר על מצברים לאופנועים המחיר נמוך יותר לרוב, אבל גם תלוי בסוג האופנוע. מחיר השירות עבור אופנועים ינוע בין 400 ש"ח עד 600 ש"ח לרוב.

באילו מצבים מומלץ להזמין מצבר עד הבית?

יש מספר מצבים בהם נרצה להזמין שירות של החלפת מצבר עד הבית. המצב הראשון הוא כאשר קמנו בבוקר והרכב לא מניע לנו, כאשר מדובר על בעיה חשמלית כנראה שמדובר על המצבר. במקרים כאלה נוכל להזמין שירות של מוסכניק נייד אשר יגיע עד אלינו עם סוג המצבר הנדרש. מקרים אחרים יכולים להיות כאשר אנחנו תקועים באמצע מקום כלשהו והרכב הפסיק להניע לנו כאשר המצבר פרק עול. במקרה כזה בעל המקצוע יגיע עד אלינו עם מצבר חדש. ולבסוף המקרים הנפוצים ביותר לקריאה מסוג זה יהיו בשעות בהם המוסך שלכם לא עובד, בחגים ובשבתות. גם בזמנים אלו מוסכים ניידים פועלים כדי לאפשר לכם להמשיך בדרך. 

החלפת מצבר עד הבית יצאת צדיק

הדרך הטובה ביותר לבחור חברה מקצועית היא על ידי סקירה של החברה. ניתן לבחון את החברה לפי פועלה, ביקורות של הלקוחות וכמובן שירות אמין. הדבר החשוב ביותר שיש לוודא הוא שאותה חברה היא חברה מורשה, שאותו בעל מקצוע מוסמך לביצוע פעולות מסוג זה. לאחר מכן שימו לב מה היצע המצברים שיש לאותה החברה, האם יש לה זמני המתנה ארוכים וכמובן יש לוודא שיש אחריות למוצר שרכשתם וגם לשירות. 

החלפת מצבר עד הבית יצאת צדיק או לא? אל תקחו את ההימורים שהחברה מולכם תצא צדיקה, עליכם לעבור צעד צעד לפני שאתם בוחרים את בעל המקצוע אשר יגיע להחליף את המצבר שלכם. גם אם אתם ממהרים, עדיף לכם לערוך סקר שלא יהיה ארוך יותר מ-10 דקות ולקבל שירות מקצועי מאשר לבחור את הבחירה הראשונה שאתם מוצאים. 

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?

חכו על תעצרו כאן! קראו עוד מאמרים מקצועיים