מוסך נייד

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי בעיה רצינית ברכב והייתי באמצע המדבר! שירותי בדרך שלכם הצילו אותי מלהישאר שעות ארוכות בדרכים ללא עזרה. תודה תודה תודה!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחבר שכבר ייצא לו להשתמש בשירותי הגרירה שלכם. מרגע שיחת הטלפון ידעתי שאתם תעזרו לי לצאת מהמצב הלא נעים."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי פנצ'ר ב-2 גלגלים והייתי תקוע באמצע הדרך. הגעתם תוך פחות מ-30 דקות ודאגתם אפילו להסביר למוסכניק על בעיות שראיתם בזמן הגרירה. זה שירות מעל המצופה!"
שי
חולון
קרא עוד
"תפוח ההגה שלי נהרס באמצע הנסיעה ומזלי שלא הייתי בכביש מהיר. תוך רבע שעה הרכב שלכם הגיע ופינה אותי מהכביש. מודה לכם!"
הקודם
הבא

צריכים שירותי דרך בכל שעה?

תוכן עניינים:

תקועים בצד הדרך עם מנוע כושל או פנצ'ר? ובכן, הגיע הזמן שתפגשו את המושיע החדש שלכם בצד הדרך: המוסך הנייד.הרעיון של מוסך נייד משנה את כללי המשחק, ומביא עזרה מקצועית ישירות אליכם, לא משנה היכן אתם נמצאים. 

נתקעתם עם הרכב? מוסך נייד 24 שעות ביממה

להתקע עם הרכב באמצע בלילה נשמע כמו סיוט מוכר עבור נהגים רבים. זה הרגע שבו שירות המוסך הנייד הפועל 24 שעות ביממה נכנס לפעולה, ממש כמו מגדלור של תקווה.

דמיינו את הסיטואציה הבאה: השעה חצות, אתם באמצע שום מקום, המכונית שלכם מסרבת להתניע, והמוסך הקרוב ביותר נמצא קילומטרים משם.

שירות המוסך הנייד הפועל 24 שעות ביממה נמצא במרחק שיחת טלפון בלבד, מוכן להציל אתכם. תכונת סיוע זו מסביב לשעון מביאה נוחות, ביטחון ופתרונות מומחים בדיוק למקום שבו אתה זקוק להם.

מוסך נייד המגיע לכל המרכז

באנר - גרר במרכז - גיבורים בדרכים

המוסך הנייד אינו מגביל את לקוחותיו במיקום גיאוגרפי מסוים ומתגאה בכך שהוא מכסה את כל איזור המרכז. בין אם המכונית שלך מתקלקלת במרכז העיר או באחד באזורים שקטים יותר, עזרה של מומחים נמצאת במרחק שיחת טלפון בלבד.

הפריסה המרשימה שלנו והשירות המהיר מבטיחה זמני תגובה מהירים ונוחות רבה יותר, כך שלעולם לא תישארו תקועים, בכל מקום שבו תהיו.

אז מי צריך שירותי מוסך נייד?

שירות זה אידיאלי עבור תושבי מרכז העיר, נוסעים ונהגים למרחקים ארוכים, למעשה כל האנשים המסתמכים במידה רבה על כלי הרכב שלהם.

בין אם את אמא עסוקה עם לוח זמנים עמוס, מוסך נייד יכול להושיט יד לעזרה כאשר המכונית שלך מתמודדת עם בעיות בלתי צפויות. בשיחה מהירה, תוכל לקבל סיוע מקצועי לרכב ממש במקום שלך, ובכך להפחית את הטרחה ואת זמן ההשבתה.

כפי שהזכרנו קודם לכן, הנוחות והזמינות 24 שעות ביממה של שירותי מוסך נייד הופכים אותו למשאב נחוץ עבור רבים.

מהם השירותים שניתן לקבל במוסך נייד:

שירותי מוסך נייד נותנים מענה למגוון רחב של בעיות רכב.

  • טכנאי מוסך ניידים מוסמכים מציעים דיאגנוסטיקה מתקדמת של המנוע כדי לזהות את שורש כל בעיה ברכב ביעילות. במקרה של תקלות פתאומיות במצבר או בסוללה של הרכב, זמינות הפעלות מהירות שלו.
  • מפנצ'ר בצמיג בדרך, ניתן לארגן החלפת צמיגים מיידית במקום, ובכך לחסוך מכם את הטרחה של נסיעה למוסך מסורתי.
  • תיקונים במקום – הצוות המנוסה שלנו יכול לבצע תיקונים שונים במקום, ולטפל במיומנות בכל דבר, החל מהתאמות קלות ועד שיפוצים נרחבים. זה כמו שיש לך מוסך בשירות מלא, לא משנה היכן אתה נמצא.

מוסך נייד – מחירון

מכיוון שאנו מעריכים את הנוחות שלך, אנו מספקים את העלות מראש, ומבטיחים שלא יהיו הפתעות בסוף. אתה יכול לסמוך עלינו שנספק שירותי מוסך נייד מהשורה הראשונה במחירים התחרותיים ביותר הקיימים בשוק.

תיאורהשירות: מחיר (בשקלים חדשים)
אבחון מנוע במקום הטכנאים המנוסים שלנו יאבחנו את בעיית המנוע של הרכב שלך במקום, יחסכו לך זמן.250
התנעת מצברהשארתם את האורות דולקים והסוללה שטוחה? שירות המוסך הנייד שלנו יכול להתניע מחדש את המכונית שלך במהירות.150
החלפת צמיגיםאם הצמיג שלך התפוצץ או מפונצר, אנו יכולים להחליף אותו במקום, ולהחזיר אותך לכביש תוך זמן קצר.300

האם יש הבדלים במחירים בין מוסך נייד למוסך סטנדרטי?

דאגה מרכזית היא בדרך כלל כיצד מבני התמחור שונים בין מוסך נייד למוסך סטנדרטי. במבט מקיף, מוסכים ניידים מספקים לעתים קרובות אפשרות חסכונית.

הם מבטלים את העלויות הנוספות הכרוכות בגרירה של הרכב שלך למוסך קונבנציונלי, וזה יתרון גדול. שירותי מוסך נייד מוכיחים כי סיוע איכותי ומהיר לא חייבים להגיע עם תג מחיר עצום.

הם מציעים תמחור תחרותי, הם שואפים להביא את השירותים הטובים ביותר האפשריים אליך, מבלי להתפשר על נוחות או איכות, מה שהופך אותו לפתרון חסכוני בסך הכל.

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?

חכו על תעצרו כאן! קראו עוד מאמרים מקצועיים