מכשירי המדידה שצריכים להיות בכל מוסך

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי בעיה רצינית ברכב והייתי באמצע המדבר! שירותי בדרך שלכם הצילו אותי מלהישאר שעות ארוכות בדרכים ללא עזרה. תודה תודה תודה!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחבר שכבר ייצא לו להשתמש בשירותי הגרירה שלכם. מרגע שיחת הטלפון ידעתי שאתם תעזרו לי לצאת מהמצב הלא נעים."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי פנצ'ר ב-2 גלגלים והייתי תקוע באמצע הדרך. הגעתם תוך פחות מ-30 דקות ודאגתם אפילו להסביר למוסכניק על בעיות שראיתם בזמן הגרירה. זה שירות מעל המצופה!"
שי
חולון
קרא עוד
"תפוח ההגה שלי נהרס באמצע הנסיעה ומזלי שלא הייתי בכביש מהיר. תוך רבע שעה הרכב שלכם הגיע ופינה אותי מהכביש. מודה לכם!"
הקודם
הבא

צריכים שירותי דרך בכל שעה?

תוכן עניינים:

כאשר עוסקים בתחום של תיקון רכבים, מדידות מדויקות מבטיחות שהעבודה תתבצע כמו שצריך. לכן כדי להבטיח שכל עבודה תתבצע בצורה כמה שיותר מדויקת, ישנם כמה וכמה מכשירי מדידה שכל מוסך צריך להחזיק בהישג יד. ריכזנו לכם כמה ממכשירי המדידה החיוניים ביותר לתיקון ותחזוקה של רכבים, על החשיבות של כל אחד מהם. 

סורקי אבחון לרכב

סורקי אבחון הם אחד מכלי העבודה החיוניים ביותר במוסכים. סורקים אלו מאפשרים למכונאים לזהות במהירות בעיות במנוע, בתיבת ההילוכים, במערכת הבלמים ובמערכות אחרות של הרכב. עם הסורק הנכון, מכונאים יכולים לחסוך לעצמם זמן וכסף ולאתר בצורה מדויקת את הגורמים לבעיה, ולהימנע מבדיקת רכיבי מערכות באופן ידני.

סורקי אבחון לרכב כיום כוללים תצוגות קלות לקריאה, מספקים עדכונים בזמן אמת ומציעים עוד מגוון תכונות מתקדמות שהופכות אותם לאידיאליים עבור מכונאים מקצועיים. 

מערכות יישור גלגלים

יישור ואיזון הגלגלים אלו פעולות קריטיות לבטיחות הרכב ולביצועיו. התוצאה של צמיגים לא מיושרים תהיה בלאי לא אחיד, טיפול לקוי ועלויות דלק גבוהות יותר. לכן כל מוסך צריך להחזיק מערכת איכותית ליישור ואיזון גלגלים, על מנת שיוכל לספק את השירות הטוב ביותר ולהבטיח שאחיזת הכביש של הצמיגים תהיה טובה יותר ושניצול הדלק יהיה מקסימלי. 

ישנם סוגים שונים של מערכות יישור גלגלים שם בחוץ, כמו גם מערכות דיגיטליות ואחרות שמבוססות על טכנולוגיית לייזר. מערכות אלו מעוצבות כדי להיות אמינות וקלות לשימוש, הן משלבות חיישנים מתקדמים, ממשקים ידידותיים למשתמשים ותכונות נוספות שהופכות אותם לבחירה המושלמת עבור כל מוסך מקצועי

מערכות ניטור לחץ אוויר בצמיגים

ישנן פעולות חשובות שיש לבצע באופן סדיר כמו בדיקת לחץ אוויר בגלגלים, לכן זה לא מפתיע למצוא מערכות לניטור לחץ האוויר בצמיגים במוסכים. מכשירים אלו עוזרים לנטר את לחץ האוויר בצמיגי הרכב והם מתריעים אם הלחץ יורד מתחת לרמה מסוימת. 

כיום יש מערכות מתקדמות ומאוד מדויקות אשר מבוססות על טכנולוגיה אלחוטית. מערכות אלו תואמות למגוון רחב של כלי רכב ומציעות תכונות חדשניות כדמו עדכון לחץ אוויר בזמן אמת ועוד.

מד בלם

מערכת הבלימה היא אחת המערכות החשובות ברכב ועליה לעבוד כמו שצריך. לכן חשוב שלכל מוסך יהיה מד בלם איכותי לכן חשוב שבכל מוסך יהיה מד בלם בהישג יד המתאים לכל סוגי רכבים. מד בלם מאפשר למכונאים לבדוק את מערכת הבלימה של הרכב, ולזהות כל בעיה שעשויה להשפיע על הביצועים שלה.

כיום ישנם מכשירים מדויקים, קלים לשימוש המתאימים למערכות בלמים שונות, וכוללים חיישנים מתקדמים, וצג דיגיטלי המקל על זיהוי ותיקון כל בעיה במערכת הבלימה של הרכב.

מכשירי מדידה מתקדמים, הופכים את העבודה למדויקת ומקצועית

לסיכום, מדידות מדויקות הן קריטיות לתיקון ותחזוקת רכבים. לכן, יש מגוון מכשירי מדידה שכל מוסך צריך להחזיק בהישג יד. בגלובוס ציוד טכני, אנו מציעים מגוון רחב של מכשירי מדידה איכותיים, אמינים, מדויקים וקלים לשימוש. עם הכלים הנכונים, כל מוסך מקצועי יכול לספק שירות ברמה הגבוהה ביותר ללקוחותיו ולסייע בשמירה על רמה גבוהה של בטיחות על הכביש.

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?

חכו על תעצרו כאן! קראו עוד מאמרים מקצועיים