מדריך השכרת רכבים לטיול בחו"ל

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי בעיה רצינית ברכב והייתי באמצע המדבר! שירותי בדרך שלכם הצילו אותי מלהישאר שעות ארוכות בדרכים ללא עזרה. תודה תודה תודה!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחבר שכבר ייצא לו להשתמש בשירותי הגרירה שלכם. מרגע שיחת הטלפון ידעתי שאתם תעזרו לי לצאת מהמצב הלא נעים."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי פנצ'ר ב-2 גלגלים והייתי תקוע באמצע הדרך. הגעתם תוך פחות מ-30 דקות ודאגתם אפילו להסביר למוסכניק על בעיות שראיתם בזמן הגרירה. זה שירות מעל המצופה!"
שי
חולון
קרא עוד
"תפוח ההגה שלי נהרס באמצע הנסיעה ומזלי שלא הייתי בכביש מהיר. תוך רבע שעה הרכב שלכם הגיע ופינה אותי מהכביש. מודה לכם!"
הקודם
הבא

צריכים שירותי דרך בכל שעה?

תוכן עניינים:

יציאה לחו"ל עם רכב שכור, פירוש הדבר חופשה אמיתית ללא מגבלות. כאשר אתם שוכרים רכב אתם לא תלויים בתחבורה ציבורית, פטורים מחיפוש אחר מוניות ויכולים להגיע לאן שרוצים, מתי שרוצים. המדריך הבא יעזור לכם להשלים את השכרת הרכב ללא טעויות ואפילו תוך חיסכון כספי ניכר. 

לדעת להשכיר – איפה כן ואיפה לא 

יש מדינות ויש אזורים שבהם השכרת רכב תהיה פתרון אופטימלי. יש סוגי טיולים שבהם, השכרת רכב תהיה פחות יעילה. הכלל הוא כזה, במדינות רחבות ידיים, בטיולים מיוחד למשל במקומות כמו איסלנד או תאילנד (לא ביבשת), יוון ההררית וכדומה, רכב שכור יאפשר לכם להספיק יותר וליהנות יותר. במיוחד אם רוצים לשלב אזורים מיוחדים ולא מתכוונים להישאר בתוך הערים הגדולות. לא כדאי להשכיר רכב בחו"ל, בימים שבהם נמצאים בתוך ערים גדולות שבהן ישנה מצוקת חניה, פקקים ועומס. שימו לב שבחלק ממרכזי הערים אסורה הכניסה עם רכב, לעיתים באופן מוחלט. 

מהיכן כדאי לאסוף רכב שכור בחו"ל

במידת האפשר, עדיף לאסוף את הרכב השכור, לא בשדה התעופה עצמו. איסוף בשדות תעופה מרכזיים כולל עמלה גבוהה, שיכולה לייקר מאוד את ההשכרה. לרוב סוכנויות הרכב יש סניפים גם מחוץ לשדה ושם העלויות הרבה יותר נוחות. אגב, בדקו מראש האם אפשר להחזיר את הרכב בסניף אחר, במידה וזה יהיה לכם נוח. חלק מחברות הרכב לא גובות תוספת מחיר על איסוף והחזרה בסניפים שונים (אך לא כולם נוהגים כך). 

בעקבות הכתבה שקראת: תקלות ברכב: ממה תקלות נוצרות | טיפול שנתי לרכב

איך להימנע מהפתעות במחיר ההשכרה

בהשכרת רכב בחו"ל, היזהרו מהצעות שנראות על הנייר זולות מאוד. יש טריק שבו מציינים את עלות ההשכרה ללא כל מיני תוספות שתצטרכו לשלם. כדי לא לגלות כיצד המחיר מזנק, בקשו לדעת מראש מהי העלות הכוללת, כולל עמלות ומיסים, כולל ביטוחים. בדקו את כל האותיות הקטנות וכך תוכלו באמת להשוות בין דילים שונים של חברות השכרה. 

האם משתלם להזמין מישראל 

על פי רוב, הזמנת רכב שכור עוד מלפני היציאה לטיול, תאפשר לכם להוזיל את עלות ההשכרה. ניתן לוותר על הזמנה מראש, במידה ואתם מתכוונים לצאת לטיול מחוץ לעונת התיירות. עם זאת, גם במקרה זה כדאי לברר מראש לאיזו סוכנות לגשת ואילו סוגי רכבים הם מחזיקים. במידה ויש סבירות שהטיול ישתנה למשל בהתאם לדילים של טיסות זולות, בדקו מהי מדיניות הביטולים או השינויים של חברת ההשכרה. 

איך עוד לחסוך בעלויות ההשכרה 

אפשר לחסוך בעלויות השכרת הרכב בחו"ל, על ידי השכרה של רכב חסכוני. הבדלי המחיר בין רכבים המוגדרים "אקונומי" לבין קטגוריות יקרות יותר, עשוי להיות מאוד משמעותי. כמו כן, דילים של השכרות ארוכות לרוב הרבה יותר זולים ביחס להשכרה לפי ימים בודדים. הקפידו להחזיר את הרכב עם מיכל דלק מלא, וכך תחסכו עמלה גבוהה ומיותרת. 

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?

חכו על תעצרו כאן! קראו עוד מאמרים מקצועיים