מדוע תחזוקת אוטובוסים היא דבר קריטי?

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי בעיה רצינית ברכב והייתי באמצע המדבר! שירותי בדרך שלכם הצילו אותי מלהישאר שעות ארוכות בדרכים ללא עזרה. תודה תודה תודה!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחבר שכבר ייצא לו להשתמש בשירותי הגרירה שלכם. מרגע שיחת הטלפון ידעתי שאתם תעזרו לי לצאת מהמצב הלא נעים."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי פנצ'ר ב-2 גלגלים והייתי תקוע באמצע הדרך. הגעתם תוך פחות מ-30 דקות ודאגתם אפילו להסביר למוסכניק על בעיות שראיתם בזמן הגרירה. זה שירות מעל המצופה!"
שי
חולון
קרא עוד
"תפוח ההגה שלי נהרס באמצע הנסיעה ומזלי שלא הייתי בכביש מהיר. תוך רבע שעה הרכב שלכם הגיע ופינה אותי מהכביש. מודה לכם!"
הקודם
הבא

צריכים שירותי דרך בכל שעה?

תוכן עניינים:

מכל עבר אנו שומעים על תאונות דרכים ואפשר לומר כי תאונות הדרכים הן מכת מדינה. לא נגזים אם נאמר כי לו ההרוגים בתאונות דרכים או הפצועים בתאונות נהרגים או נפצעים מדבר אחר הארץ הייתה רועשת. על רקע זה אנו חייבים לציין כי אחת התאונות הקשות ביותר שיכולה להתרחש היא תאונת אוטובוס וזאת מכיוון שהוא מסיע הרבה מאוד אנשים.
כאן אנו חייבים לציין דבר שלא רבים מודעים אליו וזה שיש קשר בין תחזוקת האוטובוס ובין תאונות דרכים. ככל שהאוטובוס מתוחזק יותר טוב כך הסיכוי שהוא יהיה מעורב בתאונה קטן יותר. היה והאוטובוס לא מתוחזק כמו שצריך הוא יכול להישרף, להיתקע בכביש, לסטות הצידה, להתהפך ועוד דברים נוראיים אחרים ולכן תחזוקת האוטובוס היא קריטית ואסור להתפשר עליה.

איך אדע בתור נוסע כי חברת האוטובוסים מבצעת תחזוקה ברמה גבוהה?

נאמר כי אני רוצה להזמין הסעות מחברת אוטובוסים, כיצד אוכל לדעת כי היא מבצעת תחזוקת אוטובוסים ברמה גבוהה? זאת שאלה קריטית מכיוון שהיא משפיעה על הנוסעים באוטובוסים. אם כן אם אתם רוצים לדעת האם החברה שמה דגש על תחזוקה עליכם לבחון לעומק כמה תאונות היו בעברה.
לצד זאת כדאי לבקש מן החברה מסמך חתום שבו היא מודיעה על נהלי התחזוקה שלה. כך תדעו האם היא מבצעת תחזוקה כמו שצריך והאם אפשר לסמוך עליה או לא. כדאי גם לדבר עם עובדים של החברה ולשמוע מהם מה הנהלים בחברה וכך תבחרו את החברה הבטוחה ביותר שיש וזה כמובן דבר קריטי שאסור לזלזל בו.

האם יש קשר בין סוג האוטובוס ובין התחזוקה שלו?

אל תטעו ככל שהאוטובוס יותר טוב כך אנו צריכים לעשות לו פחות טיפולים. אך שימו לב גם האוטובוס הטוב בשוק צריך לעבור טיפולים מעת לעת וזה משהו שאסור לוותר עליו.
כמובן שבאוטובוס טוב יהיו פחות תקלות ולכן התחזוקה שלו יותר זולה. לכן אם אתם בעלים של חברת הסעות אנו מציעים לכם לבחור בפינצטה את האוטובוס שאתם קונים. אם תקנו אוטובוס מעולה אתם תשלמו פחות למוסך המטפל באוטובוסים שלכם ולכן פעמים רבות עדיף לקנות אוטובוס יקר יותר ואז לחסוך בהוצאות על טיפולים וזה משהו שכל חברה להסעות צריכה לקחת בחשבון ומשהו שכדאי לחשב אותו לפני קניית האוטובוס.

האם כל מוסך יכול לבצע תחזוקה של אוטובוסים?

עליכם להבין כי תחזוקה של אוטובוסים היא מאוד שונה מתחזוקה של מכוניות ולכן רק מוסך המומחה באוטובוסים יכול לתחזק אוטובוסים. מוסך טוב ככל שיהיה המומחה למכוניות לא יכול להתעסק עם אוטובוסים וזה משהו שכל מנהל של חברה להסעות צריך לקחת בחשבון. זכרו טיפול באוטובוס זה דבר מציל חיים ולכן אסור לזלזל בו ויש לשים לב טוב טוב איזה מוסך מבצע את הטיפולים באוטובוסים שלכם.

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?

חכו על תעצרו כאן! קראו עוד מאמרים מקצועיים