שריטות ברכב – למה נכון לטפל בהן ואיך עושים זאת

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי בעיה רצינית ברכב והייתי באמצע המדבר! שירותי בדרך שלכם הצילו אותי מלהישאר שעות ארוכות בדרכים ללא עזרה. תודה תודה תודה!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחבר שכבר ייצא לו להשתמש בשירותי הגרירה שלכם. מרגע שיחת הטלפון ידעתי שאתם תעזרו לי לצאת מהמצב הלא נעים."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי פנצ'ר ב-2 גלגלים והייתי תקוע באמצע הדרך. הגעתם תוך פחות מ-30 דקות ודאגתם אפילו להסביר למוסכניק על בעיות שראיתם בזמן הגרירה. זה שירות מעל המצופה!"
שי
חולון
קרא עוד
"תפוח ההגה שלי נהרס באמצע הנסיעה ומזלי שלא הייתי בכביש מהיר. תוך רבע שעה הרכב שלכם הגיע ופינה אותי מהכביש. מודה לכם!"
הקודם
הבא

צריכים שירותי דרך בכל שעה?

תוכן עניינים:

במהלך הזמן, הרכב שלנו מתמודד עם תנאים שונים המשפיעים הן על השימוש בו והן על הנראות שלו. מעצם העובדה שהוא צריך להתמודד עם תנאי מזג האוויר מחד וכן עם סיטואציות שונות בזמן נסיעה או חנייה מאידך, גורמים לכך שהרכב עובר שינויים, סופג מכות ורכיביו השונים מתבלים ודורשים טיפול.
בין היתר, אחד הדברים הנפוצים איתם צריך להתמודד הן שריטות ברכב. מדובר על מצב נפוץ לצערנו שכמעט כל בעל רכב מוצא את עצמו מתמודד איתו בשלב כזה או אחר. בפרט רכבים ישנים שאינם מטופלים באותה נחישות ותדירות כמו רכבים חדשים. עם הזמן גם הרבה יותר קשה לטפל בשריטות ישנות וכן בשריטות חדשות שנוצרות על גבי הפח.
במאמר זה נסביר למה נכון וחשוב לטפל בהן וכיצד עושים זאת. צריך לציין, שריטות ברכב הן לא דבר שאנחנו חייבים לקבל ולחיות איתו. במידה ונהג או גורם אחר עשה אותן בכוונה או לא בכוונה, אזי שעלינו לטפל בכך לא רק במישור הטכני של טיפול ברכב אלא גם במישורים אחרים. כמובן שאם הדבר נעשה על ידי גורם אחר, למשל חיה או פרט מהטבע, אזי שכל מה שאנחנו יכולים לעשות זה לטפל ברכב עצמו.

למה חשוב לטפל בשריטות ברכב?

ישנן מספר סיבות מדוע חשוב לטפל בשריטות ברכב. הסיבה הראשונה היא שהשריטות יוצרות מראה מאוד לא נעים ולא מכובד לרכב. לא משנה אם מדובר ברכב ישן או רכב חדש. אנחנו צריכים לטפל בהן בשביל לשמור על המראה של הרכב. עלינו לחשוב גם על העניין, שאם נרצה בעתיד למכור אותו, הרי שהשריטות עלולות להוריד מערכו.
הסיבה השנייה היא כאמור, אם אנחנו לא נטפל בשריטות בצורה נכונה אזי שאנו עלולים למצוא את עצמנו מתמודדים עם סיטואציה שלא נעלמת להיפך, השריטה הופכת להיות יותר משמעותית ויהיה קשה להסיר אותה בעתיד. יכול להיות שזה גם יתפתח לפגיעה משמעותית יותר בפח ובצבע שלו. לכן חשוב לטפל בבעיה כמה שיותר מהר.
הסיבה השלישית היא העניין הרגשי. בסופו של דבר, אנחנו משקיעים הרבה מאוד כסף וזמן ברכב שלנו, אנחנו משתמשים בו על בסיס קבוע, ולכן נעדיף שהוא יישאר "נקי" וחלק משריטות או מכל פגם אחר.

איך מטפלים בשריטות?

ישנן שיטות שונות לעשות זאת, בין אם זה באמצעות תכשירים שונים ובין אם זה באמצעות שיטות ניקוי. בין היתר אפשר לטפל בשריטות באמצעות פוליש ווקס וכן באמצעות שיוף של הפח בצורה נכונה.
בשביל שנוכל ליהנות מטיפול נכון בבעיה יש להיעזר בשירותיהם של בעלי מקצוע שמתמחים בכך. מוטב לא לעשות זאת לבד, מאחר ואין לנו את הידע והניסיון הדרושים לצורך טיפול בשריטות רציניות יותר או פחות. אנשי מקצוע ידעו כיצד לטפל בהן.

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?

חכו על תעצרו כאן! קראו עוד מאמרים מקצועיים