חילוץ ונסיעות שטח

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי בעיה רצינית ברכב והייתי באמצע המדבר! שירותי בדרך שלכם הצילו אותי מלהישאר שעות ארוכות בדרכים ללא עזרה. תודה תודה תודה!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחבר שכבר ייצא לו להשתמש בשירותי הגרירה שלכם. מרגע שיחת הטלפון ידעתי שאתם תעזרו לי לצאת מהמצב הלא נעים."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי פנצ'ר ב-2 גלגלים והייתי תקוע באמצע הדרך. הגעתם תוך פחות מ-30 דקות ודאגתם אפילו להסביר למוסכניק על בעיות שראיתם בזמן הגרירה. זה שירות מעל המצופה!"
שי
חולון
קרא עוד
"תפוח ההגה שלי נהרס באמצע הנסיעה ומזלי שלא הייתי בכביש מהיר. תוך רבע שעה הרכב שלכם הגיע ופינה אותי מהכביש. מודה לכם!"
הקודם
הבא

צריכים שירותי דרך בכל שעה?

תוכן עניינים:

נדמה שהלחץ והחשש הכי גדול של נהגים היוצאים לנסיעות שטח באזורים בלתי מיושבים זה מפני תקלות שונות ברכב מה שייאלץ אותם למצוא פתרונות בתנאי שטח שהם לא תמיד מסבירי פנים.

אז נכון שהחשש הוא חשש והוא גם מאוד מוצדק. עם זאת זה עדיין לא אומר שאסור לנו לצאת מהבית ואנחנו חייבים להיות כל הזמן במרחבים בטוחים ומוגנים בגלל החשש הזה שאנחנו ניתקע באזור לא מיושב. 

מה שכן, חשוב להכיר את אפשרויות החילוץ הקיימות על מנת שבכל מקרה ועל כל צרה שלא תבוא נדע אל מי לפנות ואל מי להתקשר כדי לזרז את ההליכים וליהנות מחילוץ הכי יעיל והכי מהיר שרק יכול להיות.

אל מי פונים לצרכי חילוץ ונסיעות שטח?

נתקעתם וזקוקים לחילוץ רכב? כאן חשוב שתלמדו אל מי לפנות ותכירו את האפשרויות הקיימות שיאפשרו לכם להגיע לבחירה נכונה בסופו של דבר ואל זו שאכן תסייע לכם לצאת מהמצר וממצב הביש אליו נקלעתם.

  • הגעה מהירה – הדבר הראשון שאתם צריכים לבדוק כאשר אתם פונים אל חברת חילוץ זו או אחרת, כי הגעתם אל מי שיוכל להגיע אליכם בתוך זמן הכי קצר ולחלץ אתכם מהמקום. השהיה במקום לא מקום בלי תנאי דרך נאותים עשויה להיות ממש לא נעימה ולעיתים אפילו מסוכנת. על כן, חובה לדאוג לכך שאכן החברה תגיע אליכם במהירות
  • ביטוח – יש חברות ביטוח רבות הדואגות גם לביטוחים שכוללים חילוץ. אל תמהרו להזמין שירות של חברה אחרת לפני שאתם בודקים האם יש לכם ביטוח ויש לכם מי שיממן עבורכם את כל החילוץ מהמקום.
  • צוות מקצועי ומיומן – תלוי היכן אתם נמצאים ומהי הבעיה שלכם. אך בכל מקרה, תמיד חשוב לפנות אל איש שירות או אל חברה שם תקבלו שירות מקצועי ויעיל של צוות שיש לו את כל הכלים לצד כל הידע המקצועי וזאת על מנת להבטיח כי אכן על כל תקלה או על כל בעיה יהיה פתרון הולם וגם יעיל.

צאו לשטח אבל באחריות!

אז כפי שכבר ציינו. מותר ואף רצוי לצאת לשטח. אם יש לכם איזי ריידר, יש לכם בהחלט ממה ליהנות. עם זאת, לעולם אל תחפפו ואל תעגלו פינות. הקפידו הקפדה יתירה על כל כללי הבטיחות ואל תזלזלו בהוראות הבטיחות. 

זה כולל הכנה של כל כלי רכב איתו אתם רוצים לצאת, בצורה נכונה, בדיקה כי מדובר ברכב תקני לחלוטין. מילוי של דלק ברמה מספקת כדי שלא יהיה מצב שתתקעו רק בגלל מחסור בדלק. 

מעבר לזה עליכם להצטייד בעצמכם בשתייה מספקת, לדאוג לביגוד הולם, להגנה מפני נפילות כמו קסדה, מגיני ברכיים וכדומה. כמו כן חשוב שתדאגו לכך שיהיה לכם טלפון נייד עם קליטה טובה ועם סוללה מלאה וכמובן גם מספר טלפון של חברה עם שירותי חילוץ על כל תקיעה שלא תבוא.

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?

חכו על תעצרו כאן! קראו עוד מאמרים מקצועיים