מה אתם באמת צריכים לדעת על ביטוח רכב?

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי בעיה רצינית ברכב והייתי באמצע המדבר! שירותי בדרך שלכם הצילו אותי מלהישאר שעות ארוכות בדרכים ללא עזרה. תודה תודה תודה!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחבר שכבר ייצא לו להשתמש בשירותי הגרירה שלכם. מרגע שיחת הטלפון ידעתי שאתם תעזרו לי לצאת מהמצב הלא נעים."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי פנצ'ר ב-2 גלגלים והייתי תקוע באמצע הדרך. הגעתם תוך פחות מ-30 דקות ודאגתם אפילו להסביר למוסכניק על בעיות שראיתם בזמן הגרירה. זה שירות מעל המצופה!"
שי
חולון
קרא עוד
"תפוח ההגה שלי נהרס באמצע הנסיעה ומזלי שלא הייתי בכביש מהיר. תוך רבע שעה הרכב שלכם הגיע ופינה אותי מהכביש. מודה לכם!"
הקודם
הבא

צריכים שירותי דרך בכל שעה?

תוכן עניינים:

אחרי לא מעט שנים שבהן נסעתם רק בתחבורה הציבורית, החלטתם שאתם צריכים רכב? נמאס לכם להיות תלויים בגורמים אחרים או באנשים שיעשו לכם טובה וייקחו אתכם מכאן לשם? אם כך, אתם לגמרי צודקים. להיות בעלי רכב זה אומר ליהנות מחופש תנועה הרבה יותר גדול. יחד עם זאת, זה גם אומר שיש לכם אחריות הרבה יותר גדולה. אתם צריכים לא רק לנהוג בזהירות, כמובן, אלא גם לעשות לרכב את כל הביטוחים הנדרשים. ביטוח רכב זו הוצאה כלכלית לא קטנה, אך בפועל, הביטוח של הרכב הוא עניין מהותי. אומנם אתם כמובן לא הייתם רוצים להיות במצב שבו אתם צריכים להפעיל את הביטוח, אך זה בהחלט עלול לקרות. לכן, לכל צרה שלא תבוא, רצוי שתהיו מוכנים עם הביטוח הכי טוב שאפשר לעשות לרכב.

איזה ביטוח רכב יתאים לכם?

בבואנו לדבר על ביטוח רכב יש כמה נתונים שכדאי לקחת בחשבון. למשל, האם מדובר על ביטוח שהוא רק ביטוח חובה? או שאתם רוצים לעשות גם ביטוח של צד ג' ואף ביטוח מקיף? אין ספק שאם אתם רוצים לנהוג בראש שקט, אתם צריכים לעשות את הביטוח הכי מקיף שאפשר. אתם לא רוצים להגיע למצב שבו מישהו גונב לכם את הרכב ואתם לא מקבלים על כך החזר. בנוסף, אתם גם לא רוצים, כמובן, לפגוע בגורם שלישי במסגרת תאונה כלשהי ולגלות שאין לכם ביטוח. לכן, כאשר אתם חושבים על ביטוח שמיועד לרכב החדש לכם, חשוב מאוד שתבדקו על מה בדיוק אתם משלמים. אין כל טעם לעשות את הביטוח הבסיסי בלבד, כי אם אתם רוצים ליהנות מהרכב שלכם בלי דאגות, רצוי שהביטוח יהיה כמה שיותר מקיף.

איך תבחרו איפה לעשות ביטוח?

האמת היא, שאם תבדקו לרגע את הדברים, אתם תראו שיש היום הרבה מאוד מקומות שבהם תוכלו לעשות ביטוח רכב. עם זאת, לא בכל מקום תקבלו תמורה מלאה למחיר שאתם עומדים לשלם. אנחנו רואים, למעשה, שבכל מה שקשור לביטוח רכב, יש כמה דברים חשובים שכדאי לברר. למשל, איפה תקבלו את הצעת המחיר הכי טובה שיש? ואיפה מחכה לכם שירות ברמה גבוהה? איך תוכלו להבטיח שברגע האמת יעזרו לכם? כולנו מכירים הרבה סיפורים על חברות ביטוח שדווקא ברגע הכי חשוב התנערו מהלקוח. כלומר, הן ניסו לגלגל אליו את האחריות ולא באמת עזרו לו. אין ספק שזה הדבר האחרון שכל מבוטח היה רוצה, ולכן חשוב לבחור חברת ביטוח אמינה. בנוסף, כמובן שצריך גם לברר את המחירים. אין סיבה לשלם הון עתק על הביטוח הזה אם על ידי השוואת מחירים תוכלו לחסוך. כמו כן, היום אתם יכולים לעשות את הביטוח בקלות ובמהירות ישירות אונליין, אז למה שלא תטפלו בעניין החשוב הזה עוד היום?

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?

חכו על תעצרו כאן! קראו עוד מאמרים מקצועיים