החלפת גלגל

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי בעיה רצינית ברכב והייתי באמצע המדבר! שירותי בדרך שלכם הצילו אותי מלהישאר שעות ארוכות בדרכים ללא עזרה. תודה תודה תודה!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחבר שכבר ייצא לו להשתמש בשירותי הגרירה שלכם. מרגע שיחת הטלפון ידעתי שאתם תעזרו לי לצאת מהמצב הלא נעים."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי פנצ'ר ב-2 גלגלים והייתי תקוע באמצע הדרך. הגעתם תוך פחות מ-30 דקות ודאגתם אפילו להסביר למוסכניק על בעיות שראיתם בזמן הגרירה. זה שירות מעל המצופה!"
שי
חולון
קרא עוד
"תפוח ההגה שלי נהרס באמצע הנסיעה ומזלי שלא הייתי בכביש מהיר. תוך רבע שעה הרכב שלכם הגיע ופינה אותי מהכביש. מודה לכם!"
הקודם
הבא

צריכים שירותי דרך בכל שעה?

תוכן עניינים:

נתקעתם עם פאנצר בגלגל? ברוב המקרים התקלה מצליחה להוציא אותנו מיישוב הדעת שלנו. כי אחרי הכול, כולנו אוהבים שהכול זורם, הכול הולך לפי התוכנית בלי תקלות ובלי עיכובים.

אך אם אתם תמהרו לפנות אל שירותי הדרך שאנחנו מציעים, תוכלו ליהנות ממענה מהיר במיוחד, מזמינות גבוהה ומטיפול מרקועי ויעיל עבור הרכב שלכם.

איך לזהות שאנחנו צריכים לבצע החלפת גלגל?

פאנצ'ר בגלגל, זו הסיבה בדרך כלל לכך שיש צורך למהר ולהחליף את הגלגל.

חשוב לדעת. החלפה של גלגל זה לא דווקא סיפור מורכב ולא תמיד זה יארך הרבה זמן. אם רק תשכילו לפנות אל אנשי המקצוע בתחום, אתם תגלו כי מדובר בפעולה קלה, פשוטה ואפילו מהירה מאוד מה שיאפשר לכם מהר מאוד לחזור לשגרה.

החלפת גלגל

החלפת גלגל עשה זאת בעצמך

אז נכון שלא תמיד חייבים מיד לרוץ ולהזעיק שירותי דרך. יש עוד הרבה מה לעשות באופן עצמאי על מנת לטפל בתקלה. מה שצריך זה דבר ראשון ידע טכני איך וכיצד לבצע את הדבר יחד עם מעט ניסיון בתחום והיכרות עם העבודה הצפויה.  כל זה למעשה יעניק לכם את האפשרות לחסוך זמן ולחסוך המתנה ארוכה ואף לחסוך בעלויות עבור השירות.

אז איך עושים את זה נכון?

דבר ראשון חשוב לזכור. הבטיחות היא מעל הכול. אסור לעשות את זה מבלי לנקוט בכל אמצעי הביטחון הדרושים.

  • עצרו במקום בטוח – אז דבר ראשון עליכם לעצור במקום בטוח ככל האפשר. תמיד עדיף לנסות להגיע אל מוסך מסודר. אם זה לא אפשרי אז לכל הפחות אל חניון מוגן. רק אם ממש אין לכם יותר יכולת לנוע, עצרו בשוליים ושמרו על עצמכם.
  • אפוד זוהר – חובה ללבוש אפוד זוהר כאשר יורדים באמצע דרך בינעירונית וכן גם אם זוהי תקלה בתוך כביש רגיל בעיר.
  • משולש – חשוב להציב משולש כדי לסמן לנהגים החולפים באזור כי יש להאט בשל מכונית תקועה.
  • עבודה זהירה – חשוב לעבוד לאט ובזהירות מתוך הקפדה על כל התהליך שיעשה כראוי. חשוב להכין את כל החלקים שמיועדים לצורך ביצוע ההחלפה על מנת העבודה כולה תזרום במהירות הראויה.
  • החלפת הגלגל  – יש להרים בעזרת הג'ק את המכונית, לפתוח את הגלגל המפונצ'ר ולהרכיב את הגלגל הרזרבי.

חשוב לזכור –  אין לעשות שימוש ארוך טווח בגלגל הרזרבי. הגלגל הרזרבי הוא בסך הכול משהו זמני והוא לא מסוגל לשמש אתכם למשך שעות רבות ונסיעות ארוכות על הכביש. עם הגלגל הרזרבי עליכם להגיע אל המוסך הקרוב ולהחליף את הגלגל כמו שצריך.

בעקבות הכתבה שקראת: מצבר עד הבית | חילוץ רכבים

מה לעשות במקרה שלא הצלחנו לטפל בהחלפת הגלגל בעצמנו?

אז ניסיתם. אתם לא באמת לא מבינים מה התרחש אבל אתם עם הידיים 'השמאליות' שלכם לא מצליחים להחליף לבד את הגלגל.

אז אולי זה עשוי להלחיץ אתכם במיוחד אם עצרתם בשולי הדרך, מה שמלכתחילה לגמרי לא מומלץ, אך כאן חשוב שתכירו את שירותי הדרךק שאנחנו מציעים. טלפון אחד והצוות שלנו כבר ייצא לכיוונכם.

החלפת גלגל - תמונה להמחשה

מה אורך החיים של גלגל? וכל כמה זמן צריך להחליף?

כל גלגל יכול להאריך ימים למשך חודשים ארוכים. זאת אך ורק אם הוא אכן מקבל את כל מה שהוא צריך. זה אומר שיש כל הזמן לחץ אויר מאוזן בגלגלים מה שמוביל לכך שהרכב יהיה יציב והנסיעה תוכל להיות ממש חלקה. זה לא רק יעניק אריכות ימים לגלגים אלא שאתם גם תחסכו בדלק.

מעבר לכך, ברגע שאתם מקפידים על מילוי אוויר אתם גם תעלו מיד על כל תקלה או פנצ'ר נסתר.

כך שאם תראו כי אחד מהגלגלים זקוק שוב ושוב למילוי אוויר ביחס לשלושת הגלגלים האחרים, הרי שזה יגרום לכם לבדוק את מצב הגלגל כדי לבדוק שמא ישנו נקב כלשהו בגלגל במקום בלתי נראה לעין.

החלפת גלגל מחיר

המחיר הממוצע להחלפת גלגל נע בין 200 ₪ למקרה שלך החלפת הגלגל לגלגל רזרבי ועד ל – 350 ₪ למקרים בהם אתם מחליפים את הגלגל הישן לגלגל חדש וזאת בתוספת המחיר של הגלגל החדש.

מחיר לצמיג חדש נע בין 350 ₪ ועד 1000 ₪ בהתאם לסוג הצמיג הנדרש ובהתאם לאיכות שלו.

מצורף סרטון הסבר מאתר "מידרג" – איך להחליף גלגל ברכב:

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?

חכו על תעצרו כאן! קראו עוד מאמרים מקצועיים