גרר למשאית

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי בעיה רצינית ברכב והייתי באמצע המדבר! שירותי בדרך שלכם הצילו אותי מלהישאר שעות ארוכות בדרכים ללא עזרה. תודה תודה תודה!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחבר שכבר ייצא לו להשתמש בשירותי הגרירה שלכם. מרגע שיחת הטלפון ידעתי שאתם תעזרו לי לצאת מהמצב הלא נעים."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי פנצ'ר ב-2 גלגלים והייתי תקוע באמצע הדרך. הגעתם תוך פחות מ-30 דקות ודאגתם אפילו להסביר למוסכניק על בעיות שראיתם בזמן הגרירה. זה שירות מעל המצופה!"
שי
חולון
קרא עוד
"תפוח ההגה שלי נהרס באמצע הנסיעה ומזלי שלא הייתי בכביש מהיר. תוך רבע שעה הרכב שלכם הגיע ופינה אותי מהכביש. מודה לכם!"
הקודם
הבא

צריכים שירותי דרך בכל שעה?

תוכן עניינים:

המשאית נתקעה ולא מתניעה – מה עליי לעשות?

משאית תקועה היא מפגע בטיחותי חמור יותר מכל כלי רכב תקוע אחר. אם קרה והמשאית נתקעה, חשוב לנקוט בפעולות חילוץ מידיות על מנת שלא לסכן את שאר כלי הרכב החולפים על הכביש. בגלל שמדובר בכלי רכב כבד שאין כל דרך לדחוף אותו הצידה, יש לפנות אל חברה שיש לה את הציוד גרר משאיות.

המשאית עושה שעות רבות על הכביש, לעיתים הרבה יותר מכלי רכב קטן. המשאית מובילה משאות ומטענים כמעט ללא מנוחה. ברור שהיא סובלת באופן טבעי מבלאי. על כן אין לצאת לדרכים עם משאית שהיא לא תקינה בכל מאת האחוזים. אם קרה ויצאתם לנסיעה והמשאית פתאום שווקה חיים, הזמינו שירותי גרר למשאית.

כמה עולה להזמין גרר משאיות? 

שירותי גרר למשאית הם שירותים יקרים יותר ביחס לשירותי גרר לאופנועים למשל.

המחיר כמובן תלוי בגודל של המשאית, במרחק אותו יש לגרור את המשאית כמו גם השעה בה מתבקש השירות. יש הבדל גם בין ימי חול וימי שבת או חג וכן הלאה.

בגדול נוכל לומר כי גרירת משאית  עשוי לעלות לכם החל מ – 400 ₪ כאשר מדובר במרחק קטן ובמשאית במשקל לא גבוה אך המחיר עשוי לטפס גם לעלויות של אלף שקלים ויותר בהתאם למשקל של המשאית, המרחק שהיא צריכה לעבור כמו גם התוספות השונות כמו עבודה בשעת הלילה וכן הלאה. 

אולי יעניין אותך: גרירת רכב מחיר

גרר אופנועים

עד איזה משקל גרר למשאית יכול לגרור?

גרירה של משאית היא לרוב עניין כבד מהרגיל. במיוחד אם מדובר במשאית שעמוסה במטען ששוקל מאות ואלפי ק"ג. לפני שמזמינים חברת גרר יש לבדוק מה באמת המשקל של המשאית יחד עם כל המטען שבתוכה וזאת כדי שהחברה תדע אל מי לפנות ואת מי להזמין לצורך השירות.

ברור שיש הבדל משמעותי בין גרירה של משאית שמשקלה מגיע לעשר טון לבין משאית של שלושים טון. במקרים רבים יהיה צורך להיעזר בטריילר על מנת שאפשר יהיה להעביר את המשאית אל המוסך לצורך טיפול. במקרים אחרים חייבים לפרוק את המשאית לפני שבכלל מעבירים אותה למוסך. ואם מדובר במשאית שמוביל מוצרים בקירור הסיפור גם כן יהיה מורכב יותר.

גרר למשאית 24/7 בפריסה ארצית 

כפי שכבר ציינו, משאית תקועה זה לא משהו שאפשר להשאיר יותר מידי זמן על הכביש. משאית כזו עשויה לעצור את התנועה בכל העיר ולעיתים גם בחלקים נרחבים ברחבי הארץ. זו הסיבה שכאשר קורה דבר כזה, אין להמתין אפילו לא עד הבוקר אז המחירים יהיו זולים יותר. כי משאית תקועה, בכל דקה שלה על הכביש עלולה לגרום נזק. על כן, צריך לפנות אל חברה המציעה שירות סביב השעון. כך שבכל עת ובכל שעה שלא יהיו יתקבל המענה. 

מה חשוב לבדוק לפני הזמנת גרר למשאית? 

שירות של גרר למשאית חייב להיות שירות בטוח וזאת על מנת להבטיח כי אכן לא יקרה כל נזק משני למשאית.

לפני שאתם פונים לבקש את השירות, בררו כמה גובה החברה עבור שירותים שונים כמו החלפת צמיגים, מחירים על סוגי גרר שונים, תעריפים לכל מרחק וכן הלאה.

בכל מקרה, אם אתם זקוקים לשירות גרר למשאית לכל מטרה שהיא, בין אם זה לצורך החלפת הצמיגים ובין אם זה לצורך גרירה או התנעה של המשאית. חשוב שתפנו אל חברה שמציעה שירותים מוסמכים כדי שתוכלו להיות בטוחים לגבי אמינות הטיפול.

איזה כלים נוספים גרר למשאית יכול לגרור?

  • -גרירת אוטובוס
  • -גרירת טרקטורים
  • -גרירת מלגזות
  • -גרירת מכבשים
  • -גרירת באגר
 • -גרירת בובקט

כל אלו הם כלי רכב כבדים וגרירה שלהם לא יכולה להתבצע על ידי גרר רכב רגיל. חשוב תמיד לברר היטב האם אכן מדובר בגרר שיש לו את הציוד הנדרש ואת הניסיון והידע המקצועיים בטיפול בכלי רכב כבדים מהסוגים הללו.

גרר מכוניות

גרר משאיות מומלץ

נתקעתם באמצע הדרך? בטיול שטח, בכביש בינעירוני או אפילו סתם בצד הדרך בכבישי הארץ?

אל תאבדו עשתונות. צרו קשר אתנו ותיהנו ממענה מהיר, זמין ויעיל במיוחד. תוך זמן קצר המשאית תפונה וכל הסיפור כבר יהיה מאחוריכם.

אם אתם נוהגים במשאית או כל רכב כבד אחר חשוב שתכירו את השירות ותדעו אל מי לסמוך בעת הצורך.

גיבורים בדרכים מציעה לבצע קודם כל בדיקה לכלי הרכב ולווודא שהתקלה היא לא המצבר, אם התקלה היא המצבר ניתן לפתור את כל הסיפור באמצעות השירות "מצבר עד הבית" ללא צורך בגרירה.

 

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?

חכו על תעצרו כאן! קראו עוד מאמרים מקצועיים