שאיבת דלק שגוי

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי בעיה רצינית ברכב והייתי באמצע המדבר! שירותי בדרך שלכם הצילו אותי מלהישאר שעות ארוכות בדרכים ללא עזרה. תודה תודה תודה!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחבר שכבר ייצא לו להשתמש בשירותי הגרירה שלכם. מרגע שיחת הטלפון ידעתי שאתם תעזרו לי לצאת מהמצב הלא נעים."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי פנצ'ר ב-2 גלגלים והייתי תקוע באמצע הדרך. הגעתם תוך פחות מ-30 דקות ודאגתם אפילו להסביר למוסכניק על בעיות שראיתם בזמן הגרירה. זה שירות מעל המצופה!"
שי
חולון
קרא עוד
"תפוח ההגה שלי נהרס באמצע הנסיעה ומזלי שלא הייתי בכביש מהיר. תוך רבע שעה הרכב שלכם הגיע ופינה אותי מהכביש. מודה לכם!"
הקודם
הבא

צריכים שירותי דרך בכל שעה?

תוכן עניינים:

כולנו בני אדם וזו סיטואציה שבהחלט יכולה לקרות לכולנו. תדלוק בדלק שגוי. אז מה עושים במקרה כזה?

אז ברוב המקרים אם מדובר בכמות קטנה של ליטרים ספורים של דלק, עדיין תוכלו לצאת לנסיעה ולא מיד הרכב יעורר בעיות. אך זה בהחלט עניין של זמן והרכב פשוט יתחיל לקרטע.

מלבד זאת, ממש לא מומלץ לנסוע עם דלק שגוי כי זה עלול לגרום לנזקים חמורים לרכב עד הוצאה שלו מכלל שימוש.

על כן, אם קורה לכם דבר כזה ואתם נתקעים עם הרכב באמצע נסיעה בגלל הדלק השגוי אתם יכולים לגרור את הרכב שלכם עד למוסך הקרוב כדי לשאוב את הדלק השגוי. אם זה מסובך מידי, תמיד תוכלו להזמין את שירותי הדרך שלנו לצורך שאיבת הדלק השגוי ותדלוק מחדש כדי לאפשר לכם את המשך הנסיעה. 

מוסך נייד עזרה ראשונה מכל מקום

שאיבת דלק שגוי באנר הנעה לפעולה

 

 

שאיבת דלק שגוי – איך עובד התהליך? 

שאיבת דלק שגוי מרכב היא לא פעולה מאוד מסובכת אך היא כן חייבת להיעשות על ידי איש מקצוע מומחה לתחום הספציפי שיודע איך וכיצד לעשות את העבודה בצורה הכי טובה. בדיוק לשם כך אנחנו כאן. 

שאיבת דלק שגוי מחיר גם אם אנחנו באים אליכם, הוא לא כל כך גבוה וזה בהחלט עשוי להקל עליכם כך ששווה ללכת על הזמנת שירות עד אליכם.

ראשית חשוב לדעת. לא כל אחד יכול לשאוב דלק שגוי. בעל המקצוע שבא לבצע את המשימה אמור להכיר היטב את הרכב בו הוא מטפל עד לרמה של הבורג הכי קטן. השאיבה משתנה בין סוגי הרכבים השונים בגלל המבנה של הצינורות, המזרקים והטנק של הדלק. 

בגלל זה חשוב כל כך לפנות אל אנשי המקצוע שיעשו את העבודה באופן הכי מדויק והכי מקצועי. לא כדאי לחפש שירות זול ומחירים נמוכים כי במקרים רבים זה עשוי לבוא על חשבון האיכות והשירות וחבל.

מצורף סרטון הסבר מה לעשות במקרה של שאיבת דלק שגוי מאתר "מידרג":

תדלוק דלק שגוי – מה ההשלכות?

ישנם סוגים רבים ושונים של דלקים כאשר כל סוג של דלק מיועד לכלי רכב ספציפי כאשר מדובר בהתאמה שהיא חד משמעית. אין כאן כל מקום להתחכמויות או החלפות. חשוב תמיד לדייק ולבחור ולתדלק בדלק המתאים בלבד. עם זאת, טעות לעולם חוזרת ואם ישנה טעות מהסוג הזה, חשוב מאוד שלא להתעלם ובטח שלא לצאת לנסיעה. כפי שכבר ציינו, נסיעה בדלק שגוי היא נסיעה שעלולה להסתיים ממש לא טוב. אז אם לא שמתם לב כלל לטעות ובאמצע נסיעה הבנתם מה קרה פה, אל תמשיכו בנסיעה. עצרו בצד הדרך והזמינו שירות. אתם לא רוצים להרוס את המכונית שלכם אפילו אם זה במחיר של המתנה באמצע נסיעה שעוצרת לכם לגמרי את כל השגרה.

>> מה עושים כאשר המפתח ננעל ברכב

שאיבת דלק שגוי - תמונה להמחשהשאיבת דלק שגוי איך לבחור בעל מקצוע מתאים

הבחירה באיש המקצוע שיעשה את העבודה היא משמעותית מאוד במיוחד שמשימה שעשויה להיות כל כך מורכבת וכל כך מסובכת. 

חשוב גם לבדוק כי מדובר באדם או חברה שיש להם את כל הציוד ואת כל מה שצריך כדי לבצע את העבודה בצורה מקצועית, מהירה והכי חשוב – יעילה.

מלבד הרמה המקצועית של אנשי המקצוע, חשוב מאוד לפנות אל חברה שמציעה שירותי דרך עם הגעה מיידית למקום בו נתקעתם. אתם לא רוצים לעמוד שעות ארוכות בהמתנה מורטת עצבים לאיש המקצוע שיבוא ויבצע את העבודה כדי שתוכלו לשוב לשגרת יומכם.

שאיבת הדלק היא פרוצדורה קצרה יחסית כאשר תוכך זמן קצר הסיפור יהיה מאחוריכם.

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?

חכו על תעצרו כאן! קראו עוד מאמרים מקצועיים