איך לבחור קטנועים אמינים וחזקים?

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי בעיה רצינית ברכב והייתי באמצע המדבר! שירותי בדרך שלכם הצילו אותי מלהישאר שעות ארוכות בדרכים ללא עזרה. תודה תודה תודה!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחבר שכבר ייצא לו להשתמש בשירותי הגרירה שלכם. מרגע שיחת הטלפון ידעתי שאתם תעזרו לי לצאת מהמצב הלא נעים."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי פנצ'ר ב-2 גלגלים והייתי תקוע באמצע הדרך. הגעתם תוך פחות מ-30 דקות ודאגתם אפילו להסביר למוסכניק על בעיות שראיתם בזמן הגרירה. זה שירות מעל המצופה!"
שי
חולון
קרא עוד
"תפוח ההגה שלי נהרס באמצע הנסיעה ומזלי שלא הייתי בכביש מהיר. תוך רבע שעה הרכב שלכם הגיע ופינה אותי מהכביש. מודה לכם!"
הקודם
הבא

צריכים שירותי דרך בכל שעה?

תוכן עניינים:

קטנועים 

רכיבה על קטנוע או על אופנוע היא דרך חיים וישראלים רבים מעדיפים לרכב על רכב דו גלגלי כדי להגיע במהירות גבוהה יותר ממקום למקום. לצורך כך הם בוחנים אופציות שונות של קטנועים המיובאים ארצה, כדי לבחור את הדגם שהוא המתאים ביותר לצורך שלהם. עם הזמן כל רוכב אופנוע חשוף למידע רב והוא גם שומע המלצות על קטנועים שונים מחברים, מקרובי משפחה וגם באתרי האינטרנט השונים. כך קל לו יותר לגבש החלטה על הקטנוע הבא שלו.

אחת הדרכים הנכונות כדי לגבש חשיבה לגבי רכישת רכב דו גלגלי היא להגיע לאולם התצוגה הגדול של עלית אופנועים ולשוחח עם אנשי המכירות המקצועיים. מדובר ברוכבים מנוסים אשר מכירים את כל הדגמים הקיימים ולכן עשויים לסייע לכל לקוח. הם מסבירים באופן מקיף על ההבדלים בין הסוגים השונים של קטנועים, היכולות המכאניות של כל אחד מהם, היתרונות וגם החסרונות. לאחר קבלת התמונה הכללית יחליט כל לקוח על הרכישה המוצלחת עבורו.

קניה של קטנועים אמינים 

יש כמה נקודות שהן אקוטיות ולכן כאשר קונים קטנוע יש לשים לב אליהן. כמו לדוגמה סוג המנוע וכמה כוח סוס יש לו. אם גודל זה תואם את הצורך של רוכב האופנוע על פי כמות הנסיעות שלו ואם מדובר בנסיעות בעיר או מחוצה לה שבהן מהירות הנסיעה היא גבוהה יותר. מעבר לכך חשוב לדעת מהו הגודל של הסוללה וכמה זמן היא פעילה בנסיעות נורמטיביות, אם מדובר בשנה או מעבר לכך. חשיבות רבה יש לנושא הבלמים, שיהיו אלו בלמים איכותיים ויכללו גם בלמים אחוריים לשימוש יום יומי וללא תקלות.

אולי יעניין אותך: חילוץ רכב מבוץ | תיקון פאנצ'ר

נוחות הרכיבה על רכב דו גלגלי 

עבור נסיעה אמינה תוך יציבות מקסימלית של קטנועים, יש להביא בחשבון את קיבולת המשקל של הקטנוע אשר כולל את משקלו של הרוכב, הנוסע הנוסף וגם משקלו של המטען בתא המטען המרווח. קטנוע חזק יהיה איתן ולא יוצר מצב שהוא ייפול כשהמשקל עליו תואם את הנורמה והוא לא מעבר לכך. גם כידון להיגוי הוא גורם משמעותי באמינותם של קטנועים והוא יוצר יכולת תמרון מיטבית הן בנהיגה רגילה והן בנהיגה מורכבת כמו בין רכבים בפקקי תנועה. 

תנוחת הרכיבה היא חשובה ביותר והיא מאפשר לרוכב לשבת בנוחות מקסימלית וכך הוא יכול לראות כל מה שקורה סביבו בעת הנסיעה. 

תפעול של קטנועים 

לנוחות מקסימלית של רכיבה יש לוודא שיש תיבת הילוכים כפולת מצמד אשר מאפשרת מעבר קל בין ההילוכים השונים לצורך נסיעה חלקה ובטוחה. כמו כן מזלג קדמי עם מתלה שמוסיף לתחושת האמינות והחוזק של הקטנועים. 

התוספות כמו מראה קדמית, מראה אחורית ופנסים מאפשרים נהיגה אמינה הן ביום והן בלילה כך שהרוכב רואה היטב כל מה שקיים בכביש.

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?

חכו על תעצרו כאן! קראו עוד מאמרים מקצועיים