5 טיפים לרכישת טרקטור משא לעבודה

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי בעיה רצינית ברכב והייתי באמצע המדבר! שירותי בדרך שלכם הצילו אותי מלהישאר שעות ארוכות בדרכים ללא עזרה. תודה תודה תודה!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחבר שכבר ייצא לו להשתמש בשירותי הגרירה שלכם. מרגע שיחת הטלפון ידעתי שאתם תעזרו לי לצאת מהמצב הלא נעים."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי פנצ'ר ב-2 גלגלים והייתי תקוע באמצע הדרך. הגעתם תוך פחות מ-30 דקות ודאגתם אפילו להסביר למוסכניק על בעיות שראיתם בזמן הגרירה. זה שירות מעל המצופה!"
שי
חולון
קרא עוד
"תפוח ההגה שלי נהרס באמצע הנסיעה ומזלי שלא הייתי בכביש מהיר. תוך רבע שעה הרכב שלכם הגיע ופינה אותי מהכביש. מודה לכם!"
הקודם
הבא

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?

תוכן עניינים:

טרקטור משא משמש לצורך עבודות שונות, בין היתר בענפי הבנייה והחקלאות. לטרקטור משא יש קיבולת נשיאה וגרירה מרשימים והוא מצויד בארגז מטען גדול. מעבר לשימוש תפעולי בביצוע עבודות במפעלים, משקים וחוות חקלאיות ניתן לראות שימוש ברכבים אלו גם לצורכי פנאי בנסיעות שטח וכדומה. 

בישראל כיום נמכרים מגוון דגמי טרקטור משא ממותגים מוכרים לגביהם נרחיב בהמשך. התייעצנו עם המומחה לרכבי טרקטור משא אלמוג קינן מחברת אקשן מוטורס ולאחר שקיבלנו ממנו את כל המידע הנחוץ, נציג בפניכם 5 טיפים שימושיים לקראת רכישה של טרקטור משא. 

טיפ מספר 1 – בהתאם לצרכי העבודה

חברות רבות מוכרות טרקטורי משא וכל דגם מגיע ברמת גימור ואבזור משתנה ויכולת ביצועים משלו בהתאם למחיר בו הוא נמכר. טרקטור משא מומלץ לבחור בהתאם לאופי השימוש הצפוי. הרכב צריך להתאים לסוג העבודה שאותה הוא עתיד לבצע וגם לסוג  השטח שבו הוא עתיד לעבוד. פולריס ריינג'ר למשל בנוי לאחיזה בכל סוג קרקע ויכולות ההעמסה שלו מתאימה לעבודה קשה.

טיפ מספר 2 – בדקו יעילות אנרגטית

כאשר יש לכם טרקטור משא וציוד עבודה איכותי יש לכם את האפשרות לייעל את הדרך שבה אתם עובדים. שיקול חשוב והטיפ הבא שלנו הוא להשוות את עלות השימוש של הדגמים השונים.  קוואסאקי מיול למשל נחשב ליעיל וחסכוני בהשוואה לדגמי המתחרים בקטגוריות המקבילות. היעילות באנרגטית של קוואסאקי מיול  אינה באה על חשבון האיכות והוא חזק ועמיד במיוחד.

 

טיפ מספר 3 – התייעצו עם מומחים

כמו בתחומים רבים אחרים, גם כשזה נוגע לרכישת טרקטור משא מומלץ לקבל ייעוץ מקצועי. יועץ עשוי להסביר לכם את היתרונות של קאן אם טרקסטר ומדוע הוא עשוי להתאים דווקא עבורכם. קאן אם טרקסטר מצויד במנוע עוצמתי עם שני צילינדרים הדורש תחזוקה קלה בהשוואה לדגמי טרקטור משא דומים. תדירות הטיפול של מנוע זה נמוכה ויש להכניסו לטיפול כל 200 שעות עבודה.

טיפ מספר 4 – נסיעת מבחן

לא משנה כמה הטרקטור משא שאתם שוקלים לרכוש מרשים חיצונית ואפילו אם מדובר במותג יוקרתי כמו, פולריס ריינג'ר עדיין חשוב שיהיה לכם כימיה אישית עם הכלי. לשם כך נועדו נסיעות המבחן. במהלך נסיעת המבחן נסו להבין את רמת הנוחות והאם המרחב הפנימי מאפשר תפעול של כל טרקטור משא ביעילות. וודאו שהפעלת המתגים והאביזרים בכלי נוחה ונגישה.

טיפ מספר 5 – הגדרת תקציב

לקראת רכישת טרקטור משא מומלץ לעשות שיעורי בית ולהגדיר את התקציב והאפשרויות. כדאי לערוך רשימת דרישות ראשונית לגבי הדברים הבסיסים שחשובים לכם שיהיו בכלי ולקחת בחשבון את כל ההוצאות הצפויות. שיעורי הבית כוללים סקר שוק, לא רק לגבי מחיר כלי חדש מול משומש, אלא גם עלויות ביטוח, רמת תצרוכת הדלק, עלויות האחזקה וכדומה. 

טרקטור משא לעבודה

לסיכום הנושא, במאמר זה עסקנו בטרקטורי משא בהם עושים שימוש כרכבי שטח לעבודה ופנאי. ציינו את הטיפים הבאים, לבחור את סוג הכלי בהתאם לשימוש העתידי, לבדוק את צריכת הדלק והיעילות האנרגטית, לקחת את הכלי לנסיעת מבחן, להתייעץ עם מומחים בתחום ולהגדיר את התקציב, כמו גם לקחת בחשבון מראש את כלל העלויות הצפויות.

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?

חכו על תעצרו כאן! קראו עוד מאמרים מקצועיים