5 טיפים לבחירת מכונית משפחתית

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי בעיה רצינית ברכב והייתי באמצע המדבר! שירותי בדרך שלכם הצילו אותי מלהישאר שעות ארוכות בדרכים ללא עזרה. תודה תודה תודה!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחבר שכבר ייצא לו להשתמש בשירותי הגרירה שלכם. מרגע שיחת הטלפון ידעתי שאתם תעזרו לי לצאת מהמצב הלא נעים."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי פנצ'ר ב-2 גלגלים והייתי תקוע באמצע הדרך. הגעתם תוך פחות מ-30 דקות ודאגתם אפילו להסביר למוסכניק על בעיות שראיתם בזמן הגרירה. זה שירות מעל המצופה!"
שי
חולון
קרא עוד
"תפוח ההגה שלי נהרס באמצע הנסיעה ומזלי שלא הייתי בכביש מהיר. תוך רבע שעה הרכב שלכם הגיע ופינה אותי מהכביש. מודה לכם!"
הקודם
הבא

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?

תוכן עניינים:

מתכננים לקנות מכונית משפחתית? להלן מספר טיפים ישימים, אשר בכוחם לסייע לכם להתוות את הדרך לעבר הבחירה הטובה, הנכונה והמתאימה ביותר מתוך היצע האפשרויות (שהוא כידוע, רחב במיוחד): 

טיפ 1 – מתחילים בהגדרת הצרכים

עוד לפני שניגשים להליך חיפוש הרכב, קיימת חשיבות גבוהה להגדיר את מלוא הצרכים מאותה המכונית. בין היתר: יש להבין את גובה התקציב, אשר יוקצה עבור המטרה – גובה התקציב גם ישפיע על ההחלטה אם לרכוש רכב חדש, רכב בעסקת 0 קילומטר או אולי רכב מיד שניה.
כמובן, שבעת הגדרת הצרכים, יש לתכנן לכמה אנשים הרכב מיועד – בהתאם למספר הנפשות במשפחה. יש לקחת בחשבון, מה גודל המטען הרצוי – לדוגמא, אם יש לכם תינוק ואתם מעוניינים לאחסן עגלה בתא המטען, יש לקחת בחשבון גם את הנושא הזה.
ככל שתגדירו בצורה מעמיקה ופרטנית יותר את הצרכים, כך יתאפשר לכם להתמקד אך ורק ברכבים הרלוונטיים ולמצוא בסופו של דבר, רכב אשר יענה על שביעות רצונכם המלאה. 

טיפ 2 – להכיר את האפשרויות השונות 

כיום, לצד רכבי הבנזין המוכרים, ניתן למצוא גם מגוון רחב של חידושים ובין היתר: רכב היברידי ורכב חשמלי. אם המטרה היא לחסוך בהוצאות של הדלק ובנוסף, לנהוג ברכב שהוא ידידותי לסביבה, כדאי לבדוק גם את האפשרות הזאת.
כידוע, ענף הרכבים ההיברידיים והחשמליים מתפתח במידה רבה בשנים האחרונות – ואם נכניס למשוואה את העובדה שמחירי הדלק רק הולכים ועולים, אין כל ספק שמדובר בבחירה אשר יכולה להיות משתלמת.

טיפ 3 – הרגלי הנסיעה

יש לא מעט שאלות, אשר תשובות עליהן יכולות לסייע במידה רבה בבחירת הרכב המתאים ובין היתר: האם אתם משפחה שמטיילת לעיתים קרובות? האם אתם מטיילים גם בשטח? האם אתם מרבים להשתמש ברכב או לא?
תשובות לכל השאלות הללו, יאפשרו לכם לקבל החלטה לגבי הקטגוריה אליה הרכב בו תבחרו ישתייך לדוגמא – רכבי SUV.
ככל שתשאלו את עצמכם יותר שאלות לגבי הרגלי הנסיעה, כך תוכלו לקבל מידע נרחב ומקיף יותר לגבי הצרכים מהרכב ולבצע בסופו של דבר את הבחירה הנכונה. 

טיפ 4 – ביטוחי רכב

יש לקחת בחשבון, כי לסוג הרכב אותו תבחרו, תהיה השפעה רבה על עלות הביטוח – ועלות הביטוח יכולה להוות שיקול משמעותי בבחירה.
מהסיבה הזאת, לפני שאתם בוחרים מכונית משפחתית, חשוב שתדאגו לבדוק את עלויות הביטוח ולצרף את הפרמטר הזה, לשיקולים השונים אשר אמורים להיות בעלי השפעה על הבחירה.
יש לקחת בחשבון, שאם בוחרים ברכב אשר כולל מערכות בטיחות מתקדמות וחדשניות (אשר בכל מקרה, מהוות כפרמטר עליו חשוב לשים דגש משמעותי בהליך בחירת רכב משפחתי), יוזילו במידה מסוימת את עליות הביטוח. כמובן, שגם פרמטרים כמו: גיל, ותק הרישיון ועוד, ישפיעו על העלויות (אבל פרמטרים אלו אינם מושפעים מסוג הרכב). 

טיפ 5 – נוחות הנסיעה

אם יש לכם ילדים צעירים, אתם ודאי מודעים לפוטנציאל למריבות וויכוחים, אשר טמון בכל נסיעה משותפת במכונית המשפחתי.
מהסיבה הזאת, ההמלצה תהיה לבחור במכונית משפחתית, אשר תספק את חוויית הנסיעה הנוחה, הרגועה והמהנה ביותר עבור הילדים.
כיום, ניתן למצוא רכבים עם מגוון רחב של מערכות בידור ואביזרי נוחות שונים – אשר כל אחד מהם יכול לתרום להפחתה של מפלס המריבות במהלך הנסיעה – מה שיכול להיחשב כחיוני בעיקר בעת נסיעות ארוכות. 

השקעה של זמן ומחשבה בבחירת הרכב, תהיה ללא כל ספק משתלמת ובכוחה להתוות את הדרך לעבר המכונית המשפחתית המושלמת – וכשהיצע האפשרויות הוא כה רחב, אין שום סיבה להתפשר על פחות מכך. 

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?

חכו על תעצרו כאן! קראו עוד מאמרים מקצועיים