4 טיפים לשימור רכבי השטח שלכם

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי בעיה רצינית ברכב והייתי באמצע המדבר! שירותי בדרך שלכם הצילו אותי מלהישאר שעות ארוכות בדרכים ללא עזרה. תודה תודה תודה!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחבר שכבר ייצא לו להשתמש בשירותי הגרירה שלכם. מרגע שיחת הטלפון ידעתי שאתם תעזרו לי לצאת מהמצב הלא נעים."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי פנצ'ר ב-2 גלגלים והייתי תקוע באמצע הדרך. הגעתם תוך פחות מ-30 דקות ודאגתם אפילו להסביר למוסכניק על בעיות שראיתם בזמן הגרירה. זה שירות מעל המצופה!"
שי
חולון
קרא עוד
"תפוח ההגה שלי נהרס באמצע הנסיעה ומזלי שלא הייתי בכביש מהיר. תוך רבע שעה הרכב שלכם הגיע ופינה אותי מהכביש. מודה לכם!"
הקודם
הבא

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?
חייגו 077-8043583

תוכן עניינים:

אנחנו חיים בארץ קטנה ובכל זאת יש בה נופים מדהימים שאי אפשר לבטלם בהינף יד. בין אם אנו מדברים על רמת הגולן, הגליל או הנגב יש כל כך הרבה מה לראות במדינת ישראל. לכן זה אך טבעי כי כיום אחת האופנות הגדולות ביותר היא קנייה של טרקטורונים למכירה, אופנועים ורכבי שטח שונים. 

אם אתם קונים רכב שטח אתם חייבים לשמור עליו בכדי שהוא ישמש אתכם הרבה שנים. מי שלא מתחזק את רכב השטח שלו ולא דואג לו יהיה בבעיה קשה. ככל שתשקיעו יותר ברכב כך הוא יחזיק יותר זמן וכך יהיה יותר נעים לנסוע בו. אדם אשר מזלזל בתחזוקת הרכב שלו יסיים עם רכב שלא עובד כמו שצריך ועליכם להבין כי יש קשר ישיר בין תחזוקת הרכב ובין יכולותיו. לכן אנו מביאים לפניכם 4 טיפים לשימור הרכב שלכם ואם תקשיבו לטיפים אלו אנו בטוחים כי הרכב יהיה במצב מצוין.

  • לכו למוסך לטיפולים שוטפים

אם כן הטיפ הראשון שאתם חייבים להקפיד עליו זה ללכת למוסך לטיפולים שוטפים. טיפול שוטף יש לבצע כל חצי שנה או כל בערך עשרת אלפים או חמש עשרה אלף קילומטר והוא נועד להבטיח כי הרכב שלכם יהיה במצב מכני טוב. כמובן שעליכם לפנות אל המוסך הטוב ביותר שיש וזאת בכדי להבטיח כי הטיפול יהיה ברמה גבוהה ובכדי להבטיח כי הטיפול יעבור בשלום.

  • נקו את הרכב באופן קבוע

אין דבר יותר לא נעים מאשר לנסוע לשטח כאשר פנים הרכב מלוכלך. לא רק זאת אלא יש לזכור כי רכבי שטח מתלכלכים בשטח ולכן עליכם לנקות את הרכב לאחר כל ביקור בשטח. רכב נקי הוא רכב שהרבה יותר כיף לנהוג וחווית הנהיגה בו היא הרבה יותר טובה. ניקיון הוא המפתח בשמירה על הרכב ועל כך אין עוררין.

  • אל תאכלו ברכב

אחד הדברים אשר הכי מלכלכים את הרכב זה אוכל. אם תקנו המבורגר במקדונלדס ואז תאכלו אותו ברכב שלכם הסיכוי שהרכב שלכם לא יתלכלך שואף לאפס. לכן הקדימו תרופה למכה ואל תאכלו ברכב לעולם. אם אתם יוצאים לשטח וגם אם לא זה לא בעיה לעצור באמצע הדרך למצוא ספסל ושולחן ולאכול בהם. זה גם יהיה יותר כיף וגם יותר טוב לרכב שלכם וזה טיפ חשוב ביותר.

  • קנו צמיגים איכותיים בשביל רכבי שטח

כל נסיעה לשטח כוללת נסיעה על הצמיגים שלכם ולכן הצמיגים הם בין החלקים אשר הכי מתקלקלים מהר. עליכם להבין כי אם הצמיג שלכם הרוס אתם בבעיה קשה. לכן אל תתעצלו ובחנו ובדקו את הצמיג שלכם באופן קבוע. ברגע שתבחנו את הצמיג תוכלו להיות בטוחים כי הוא במצב תקין ותוכלו לנסוע ללא חשש בשטח וללא חשש להזמין שירותי גרר כאשר אתם בטוחים כי הרכב שלכם במצב טוב ושמור כמו שצריך.

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?
חייגו 077-8043583

חכו על תעצרו כאן! קראו עוד מאמרים מקצועיים