3 דרכים לשמור על המצבר שלכם

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי בעיה רצינית ברכב והייתי באמצע המדבר! שירותי בדרך שלכם הצילו אותי מלהישאר שעות ארוכות בדרכים ללא עזרה. תודה תודה תודה!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחבר שכבר ייצא לו להשתמש בשירותי הגרירה שלכם. מרגע שיחת הטלפון ידעתי שאתם תעזרו לי לצאת מהמצב הלא נעים."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי פנצ'ר ב-2 גלגלים והייתי תקוע באמצע הדרך. הגעתם תוך פחות מ-30 דקות ודאגתם אפילו להסביר למוסכניק על בעיות שראיתם בזמן הגרירה. זה שירות מעל המצופה!"
שי
חולון
קרא עוד
"תפוח ההגה שלי נהרס באמצע הנסיעה ומזלי שלא הייתי בכביש מהיר. תוך רבע שעה הרכב שלכם הגיע ופינה אותי מהכביש. מודה לכם!"
הקודם
הבא

צריכים שירותי דרך בכל שעה?

תוכן עניינים:

אנשים רבים חוו את החוויה של מצבר מרוקן ככה פתאום באמצע היום, כדי שלא תגיעו למצב הזה הכנו עבורכם מאמר שבו תגלו איך תשמרו על המצבר ברכב שלכם לאורך זמן, בדרך כלל הסיבה השכיחה ביותר לכך היא השארת האורות דולקים בזמן שהמכונית אינה פועלת. מצבר לרכב הוא חלק חיוני ברכב שלך. הוא אחראי על ההתנעה והטעינה של מערכות החשמל ברכב שלך.

לכן, לעולם אל תשאיר את האורות שלך דולקים בזמן שהרכב לא פועל. זה ירוקן לך את המצבר ויקשה על התנעת הרכב שלך כשתזדקק לה. שמור את הצמיגים שלך מנופחים כראוי ובדוק אותם באופן קבוע עבור בלאי. זה יעזור לשמור על לחץ האוויר בצמיגים ולהפחית את הגרר על המנוע, אשר בתורו עוזר לשמור על הסל"ד של המנוע שלך גבוה יותר לפרקי זמן ארוכים יותר, מה שאומר שזה ידרוש פחות כוח ובכך המצבר פחות יתאמץ.

הרבה אנשים לא יודעים שהם צריכים להחליף מצבר לרכב עד שיש להם מקרה חירום. למרבה המזל, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות כדי להימנע מלהיתקע בצד הדרך.

בדיקת קורוזיה על המצבר

הדבר הבא שצריך לבדוק הוא אם יש קורוזיה על הדקים או הכבלים של המצבר. זה יכול להיעשות על ידי נטילת סמרטוט ושפשוף עם סודה לשתייה ומים. אפשר גם להשתמש בנייר זכוכית כדי לקרצף אותו מהדקים והכבלים. לכן יש לשמור על המצבר יבש ונקי, מכיוון שהדבר יפחית קורוזיה ויגדיל את אורך החיים שלה.

יכול לעניין אותך גם: חילוץ רכבים

ישנם שלושה דרכים שבהן תוכל לשמור על המצבר שלך ברכב

  1. שמור עליה טעונה: וודא שהמצבר שלך טעון בדיקת כמות הטעינה אפשר לבצע על ידי מוסכניק או חשמלאי רכב
  2. שמור על ניקיון: שמירה על המצבר נקי תעזור לשפר את תוחלת החיים של המצבר שלך.
  3. סעו בצורה מתונה כדי למנוע טעינת יתר או טעינה נמוכה של המצבר.

שירותי החלפת מצבר עד אליכם במקרה הצורך

שירותי החלפת מצבר לרכב עד הבית הם שירות חשוב , המצבר הוא הלב של כל רכב לכן חשוב שהמצבר יהיה תקין. חברת ענק המצברים מספקת מצברים חלופיים כמעט לכל המכוניות. הם יעזרו לך למצוא את המצבר המתאים לרכב שלך ולהתקין אותו במהירות ובבטחה עד אליך.

חברת ענק המצברים מספקת שירות החלפת מצברים המציע מצברים חלופיים וחדשים לכל סוגי הרכבים. יש להם צוות מומחים שיכול לעזור לך להחליף את המצבר הישן בחדש עד איפה שאתה נמצא במהירות שיא. למי שמחפש שירות החלפת מצברים לרכב, חברת ענק המצברים היא האופציה הטובה ביותר.

הסיבה לכך ששירותי החלפת מצברים אלו כל כך פופולריים היא כי הם יכולים לספק לך פתרון מיידי לבעיית המצבר של המכונית שלך. פשוט צור איתם קשר והם יגיעו למקום שלך ויחליפו את המצבר ברכב שלך תוך זמן קצר!

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?

חכו על תעצרו כאן! קראו עוד מאמרים מקצועיים