מה חשוב לבדוק לפני רכישת מצבר 60 אמפר?

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי בעיה רצינית ברכב והייתי באמצע המדבר! שירותי בדרך שלכם הצילו אותי מלהישאר שעות ארוכות בדרכים ללא עזרה. תודה תודה תודה!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחבר שכבר ייצא לו להשתמש בשירותי הגרירה שלכם. מרגע שיחת הטלפון ידעתי שאתם תעזרו לי לצאת מהמצב הלא נעים."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי פנצ'ר ב-2 גלגלים והייתי תקוע באמצע הדרך. הגעתם תוך פחות מ-30 דקות ודאגתם אפילו להסביר למוסכניק על בעיות שראיתם בזמן הגרירה. זה שירות מעל המצופה!"
שי
חולון
קרא עוד
"תפוח ההגה שלי נהרס באמצע הנסיעה ומזלי שלא הייתי בכביש מהיר. תוך רבע שעה הרכב שלכם הגיע ופינה אותי מהכביש. מודה לכם!"
הקודם
הבא

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?
חייגו 077-8043583

תוכן עניינים:

אם אתם זקוקים למצבר 60 אמפר לרכישה, ורוצים לדעת על מה חשוב לשים דגש בעת רכישת מצבר מסוג זה, אז המאמר הבא הוא בדיוק בשבילכם.

מצבר 60 אמפר הוא אחד מהמצברים הנפוצים ביותר. ולכן, אנשים רבים זקוקים לרכישת מצבר מסוג זה. אבל מצד שני, זה גם גורם לכך שיהיו הרבה סוגים של מצברי 60 אמפר, וזה מוביל לכך שקשה יותר למצוא את המצבר מסוג זה שהכי יתאים לרכב שלנו.

בנוסף, ישנם מוסכים ומקומות אחרים, אשר אינם עובדים לפי חוקי היושר, ההגינות והמוסר, אשר יהיו מוכנים למכור לכם כל מצבר, לא משנה איזה, גם אם הוא לא מתאים בכלל לרכב שלכם, וזאת רק כדי למכור ולהרוויח עליכם. וזה, כמובן, לא נעים, לא מוסרי ולא בסדר, ורצוי שנלמד כיצד ניתן להימנע ממצב בו המוסך מוכר לכם מצבר שבכלל לא מתאים עבור הרכב שברשותכם.

מה חשוב לבדוק לפני רכישת מצבר 60 אמפר?

אז על מה חשוב לשים דגש לפני שקונים מצבר מסוג 60 אמפר? הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם לבחור מצבר בצורה נכונה יותר, בפעם הבאה בה תקנו מצבר לרכב:

1. העדיפו לקנות מצבר המגיע עם אחריות מקיפה וארוכה

אם אתם רוצים לקנות מצבר לרכב – חשוב שתבחרו במצבר המגיע עם תעודת אחריות, כאשר האחריות היא מקיפה ואיכותית, המכסה מגוון תקלות פוטנציאליות במצבר. אם אתם מתלבטים בין שני מוסכים המציעים את אותו מצבר שמתאים לרכב שלכם, העדיפו לבחור במוסך או בחנות אשר מציעה את האחריות המקיפה והארוכה יותר מבחינת משך הזמן שבו האחריות תקפה.

2. תקנו מצברים לרכב רק ממשווקים מורשים

אם אתם מעוניינים ברכישת מצבר חדש לרכב, חשוב שתבחרו לקנות את המצבר רק ממשווק מורשה, אשר עובד עם היבואנים הרשמיים של מותגי המצברים, כמו חברת מצברים בזול המומלצת. כאשר אתם בוחרים לרכוש ממשווקים מורשים, אתם יכולים להיות בטוחים שתמצאו מצברים בזול ובמחירים נוחים, ושתקבלו מוצר איכותי ושירות אמין.

3. בחרו במצבר שהכי מתאים לרכב שלכם

כשאתם קונים מצבר לרכב, חשוב שתבחרו במצבר שיוצר על ידי מותג מצברים, שהתאים מצבר זה לרכב שלכם בעת הייצור. כלומר, חשוב שתוודאו שמצבר 60 האמפר שאתם קונים אכן מתאים לסוג הרכב שלכם באופן מרבי. אחרת, זה עלול ליצור נזק גם למצבר וגם לרכב.
כדי להבטיח את העובדה שהמצבר יתאים באופן מיטבי לרכב שברשותכם, תוכלו להתייעץ עם המוסך או המשווק ממנו בחרתם לבצע את הרכישה. וכדי להיות בטוחים שאכן קיבלתם את המצבר שהכי מתאים עבור הרכב שלכם, רצוי שתקנו את המצבר רק ממשווק מורשה שהוא אמין ומקצועי, אשר יציע לכם מצברים בזול שהם באמת מתאימים לרכב שלכם, כפי שהומלץ בסעיף הקודם.

יכול לעניין אתכם גם:

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?
חייגו 077-8043583

חכו על תעצרו כאן! קראו עוד מאמרים מקצועיים