חילוצי שטח

תוכן עניינים:

אלירן
גבעתיים
קרא עוד
"היתה לי בעיה רצינית ברכב והייתי באמצע המדבר! שירותי בדרך שלכם הצילו אותי מלהישאר שעות ארוכות בדרכים ללא עזרה. תודה תודה תודה!"
יוסי
תל אביב
קרא עוד
"קיבלתי המלצה עליכם מחבר שכבר ייצא לו להשתמש בשירותי הגרירה שלכם. מרגע שיחת הטלפון ידעתי שאתם תעזרו לי לצאת מהמצב הלא נעים."
שלום
רמת גן
קרא עוד
"הייתה לי פנצ'ר ב-2 גלגלים והייתי תקוע באמצע הדרך. הגעתם תוך פחות מ-30 דקות ודאגתם אפילו להסביר למוסכניק על בעיות שראיתם בזמן הגרירה. זה שירות מעל המצופה!"
שי
חולון
קרא עוד
"תפוח ההגה שלי נהרס באמצע הנסיעה ומזלי שלא הייתי בכביש מהיר. תוך רבע שעה הרכב שלכם הגיע ופינה אותי מהכביש. מודה לכם!"
הקודם
הבא

צריכים שירותי דרך בכל שעה?

תוכן עניינים:

מכירים את הסיטואציה הזו אשר בה אתם נמצאים בכביש מהיר, בינעירוני, חשוך ואולי אף גשום ודווקא בסיטואציה הזו הרכב נתקע. אתם בקושי מצליחים למצוא מקום בטוח לעצור אך תנאי הדרך גורמים לכך שאף אחד לא באמת מבחין בכם. גם אם כן, אין הרבה נהגים שששים לצאת מהרכב בסיטואציות מהסוג הזה כך שאתם מוצאים את עצמכם מתמודדים עם בעיה לא פשוטה. הפתרון למצבים מהסוג הזה היא פנייה אל חברת גרר שתבוא לחלץ אתכם מהמקום שם נתקעתם.

אז אם יש לכם מנוי לשירותי דרך, ברור שאתם אמורים לפנות אל הסוכן שלכם וכך לקבל שירות שמגיע לכם במסגרת הביטוח שלכם. אך גם אם אין לכם מנוי כזה, אל תאבדו זמן יקר בניסיונות נואשים לתקן את הבעיה שלכם בכוחות עצמכם. זאת בגלל שייתכן שרק אחרי שתתייאשו ותחליטו להזמין את שירותי הדרך, יהיה עליכם להתחיל המתנה מאפס לשירותי גרר. המתנה שעשויה לארוך שעות ארוכות ולעיתים אפילו שש שעות. כך שהדבר הכי חכם שאתם אמורים לעשות כאשר אתם מגלים את ה'ברוך' שלכם הוא לפנות מיד אל חברה המציעה שירותי גרר.

חברה שתחלץ אתכם מכל מקום בכל תנאי

יש חברות המוכנות לבצע שירותי חילוץ אך זאת רק בתנאים מסוימים. לעיתים יהיה זה רק במקרים בהם החילוץ מתבקש מאזורים מוגדרים וברורים מראש שכוללים כבישים עם גישה נוחה וכבישים באזורים מסוימים. יש חברות שלא יבצעו גרירה אם המוסך קרוב מאוד למקום וכך ישנן הגבלות שונות על שירותי הגרירה. כך שבכל מקרה בו אתם מוצאים את עצמכם תקועים על אם הדרך, עליכם לברר מה תהיה ההגדרה שלכם באותו מצב והאם החברה אליה אתם מבקשים לפנות, אכן תעשה עבורכם את העבודה בצורה מהירה ומקצועית.

לעיתים נדרשים חילוצי השטח ממקומות בעיתיים במיוחד או עם כלי רכב גדול וכבד מאוד כאשר הדרך להגיע אל הרכב התקוע הוא ממש מורכב או שהגרירה של הרכב היא מורכבת מאוד. הדבר הכי נכון במצב כזה היא לברר על אודות חברה אשר מציעה חילוצי שטח גם ממקומות בעייתיים כאלה או בסיטואציות מורכבות מהסוג הזה.

איך נקבע המחיר של גרירת רכב?

כדי לדעת מה יהיה המחיר לגרירת רכב, יש להתחשב במספר פרמטרים אשר אלו קובעים את המחיר בסופו של דבר.

יש מחיר לגרירת רכב פרטי ומחיר אחר לגרירה של רכב מסחרי. משאית הנושאת עליה תכולת דירה או ציוד להרכבת פרגולה חשמלית תצטרך לשלם מחיר אחר וקריאה לגרר בשעת לילה או שירות גרירה מתוך חניות תת קרקעי יהיה מחיר אחר לחלוטין.

מעבר לכך המחיר מתייחס כמובן למרחק כאשר ברור כי ככל שמדובר יהיה במרחק גדול יותר הרי שהמחיר יעלה בהתאם.

אך ברור כי פנייה אל חברה מקצועית תצדיק בהחלט את המחיר.

מאמר בשיתוף אתר https://umiservice.co.il/ 

צריכים שירותי גרירה בכל שעה במרכז הארץ?

חכו על תעצרו כאן! קראו עוד מאמרים מקצועיים